آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

پنجشنبه، 8 خرداد ماه 1399 = 28-05 2020

اقدام تحریک آمیز تازه سپاه با "شناور حاج قاسم"

به گزارش رسانه های حکومتی، بیش از یکصد قایق تندرو هجومی امروز با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران به نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس الحاق شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، این شناورهایی تندرو از نوع هجومی-رزمی عاشورا، ذوالفقار و حیدر هستند که 92 نانت سرعت دارند؛ قابلیت رادار گریزی، آبخوری پائین، نصب سلاح های با دقت بالا و موشک انداز از دیگر ویژگی های این شناورها است

بنا براین گزارش، شناور حاج قاسم با 65 متر طول و امکان نشست بالگرد و قایق پرنده نظیر15 غواص بر از دیگر شناورهای الحاقی به نیروی دریایی سپاه پاسداران هستند.

در این مراسم فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمن نمی تواند قدرت ما را ببیند و اگر روزی نگاه بد به این سرزمین داشته باشد، آن زمان قدرت ما اشکار می شود و از آسمان آتش می بارد.

پاسدار سلامی ادعا کرد که جزء مهم و خطرناک قدرت نظامی دریایی سپاه پاسداران پنهان است.


آمریکا در خلیج فارس مانور نظامی برگزار کرد

بر اساس اعلام پنتاگون، ایالات متحده اخیرا مانورهایی در آبهای خلیج فارس برگزار نموده است.

به گزارش تسنیم، بر اساس اعلام وزارت دفاع ایالات متحده، پنتاگون رزمایش‌هایی در روزهای 19 و21 ماه می در آب‌های خلیج فارس برگزار کرده است.

وزارت دفاع آمریکا با اعلام این خبر، هدف از این رزمایش‌ها را بالا بردن توان دفاعی جهت محافظت از امنیت دریایی و امنیت دیگر شرکایش در خلیج فارس در مقابل تهدیدات احتمالی عنوان کرد.

همچنین بر اساس اعلام پنتاگون، در این رزمایش‌ها از گلوله‌های واقعی و ضربات سریع و با دقت بر ضد اهدافی که تهدیدی علیه کشتی‌ها محسوب می‌شود، استفاده شده است.

این در حالیست که نیروی دریایی آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که شناور‌های نظامی در خلیج فارس در صورت نزدیک شدن بیش از ۱۰۰ متر به کشتی‌های جنگی این کشور، تهدید به شمار می‌آیند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، در بیانیه نیروی دریایی آمریکا آمده است: شناور‌های نظامی در خلیج فارس در صورتی که بیش از ۱۰۰ متر به کشتی‌های جنگی آمریکایی نزدیک شوند، «به عنوان هشدار شناسایی شده و هدف اقدامات دفاعی قانونی قرار می‌گیرند.

در رویداد پیش آمده در خلیج فارس در ماه گذشته، ارتش آمریکا اعلام کرده بود که قایق‌های سپاه پاسداران برای ناو‌های آمریکایی مزاحمت ایجاد کرده بودند.

رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به این خبر گفته بود: دستور شلیک به قایق‌های تندرو در صورت نزدیک شدن به کشتی‌های جنگی آمریکایی را صادر کرده است.

فرماندهی مرکزی نیروی دریایی آمریکا مستقر در بحرین در بیانیه بامداد چهارشنبه اعلام کرد که هشدار صادر شده، برای ارتقای امنیت، به حداقل رساندن ابهام و کاهش خطر محاسبه اشتباه منتشر شده است.


رژیمی که از بحرانی به بحران دیگر در می‌غلطد

برخی رسانه های خارجی با یادآوری رویدادهای اخیر ایران نوشتند: جمهوری اسلامی شتابان از بحرانی به بحران دیگر در می‌غلطد.

روزنامه فرانسوی لوموند، حادثه اخیر در نزدیکی بندر جاسک را یک شکست خرد کننده برای رژیم ایران دانست و نوشت: هدف گرفتن ناوچه "کنارک" از سوی یک ناو دیگر نیروی دریایی جمهوری اسلامی که به کشته و مجروح شدن دهها نفر منجر شد، در شرایطی روی می‌دهد که تهران طی ماههای اخیر مرتب تقویت توان تولید تجهیزات نظامی خود را به نمایش می‌گذاشته است.

این روزنامه نوشت: رفتار مقامات رژیم ایران پس از سقوط هواپیمای اوکرائینی که مسافران آن اکثرا ایرانی یا ایرانی تبار بودند، به ‌شدت به اعتبار این رژیم صدمه زد. پاسداران ابتدا حقیقت را لاپوشانی کردند، اما بعد ناگزیر به اعتراف شدند. چند هفته بعد، ابعاد اپیدمی کرونا در کشور به نوبه خود از مردم پنهان نگاه داشته شد، در حالی‌که ایران خیلی سریع به کانون اصلی شیوع ویروس در منطقه مبدل می‌گشت.

لوموند نوشت: رژیم ایران که شتابان از بحرانی به بحران دیگر در می‌غلطد، هم‌چنان هدف سیاست فشار حداکثری دولت ترامپ قرار دارد که تحریم‌های یکجانبه آن اقتصاد کشور را در تنگنای سخت قرار داده است.
www.youtube.com/watch?v=WbndYPIPvao

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADآرش - صیحی April 23, 2020 02:27 PM

سرداران احمق سپاه در چنین برهه ای از تاریخ فقط 2 راه حل دارند یا باید شناور های خودشان را به اسکله بچسبانند ودست از قدرت نمائی های پوشالی بردارند ویاباید دست به یک حماقت بزرگ با تبعات نابودی بدون برگشت مواجه باشند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ارو May 11, 2020 10:37 AM

نیروی دریایی ارتش بوده

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 11, 2020 12:26 PM

نیروهای تحت امر امام زمان بار اولشان نیست که از دشمن فرضی شکست میخورند چند سال پیش هم در جریان یک مانور یکی از سرداران سپاه از گروه مقابل که دشمن فرضی بود شکست میخورد و خودش هم کشته میشود! باور نمیکنید؟ در گوگل سرچ کنید تا کل ماجرا را بخوانید کا البته آن ماجرا دستمایه ی سریال طنز شبهای برره شد و شیرفرهاد و همولایتی هایش از دشمن فرضی شکست سختی خوردند و البته ما هم کلی خندیدیم ممنون از همه ی منگل های ولایت

گزارش یا اعتراض به این نظر


سیاوش May 11, 2020 01:12 PM

بیچاره مردم ایران که نه درخشکی نه دردریا و نه در هوا از دست این رؤیم اهریمنی در امان نیستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاریکامراناتور May 11, 2020 02:04 PM

این کلمه ی "فیض شهادت" هم واقعا مسخره هست

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 11, 2020 02:45 PM

آنچه اتفاق افتاده حکایت از یک فرماندهی ضعیف ونالایق و فرماندهان بی کفایت است کشته شدن 19 نیروی نظامی در یک مانور دریائی میتواند حکایت ازآن داشته باشد که عرعر کردنهای سرداران سپاه در مقابله با یک نیروی دریائی قدرتمند مثل نیروی دریائی ایالات متحده امریکا از آن خزغبلاتی است که مدام بر زبان سرداران سپاه و متاسفانه از زبان بعضی امرای فرمانبر ولی فقیه شنیده میشود

گزارش یا اعتراض به این نظر


بلال May 11, 2020 04:38 PM

به این زالوها ناخنگیر هم نباید فروخت چه برسه به اسلحه

گزارش یا اعتراض به این نظر


masood May 11, 2020 09:09 PM

ظاهرا کار : ارتش پاکستان بوده است ( ارتش پاکستان )

گزارش یا اعتراض به این نظر


setareh May 12, 2020 01:21 PM

تنها راه پیشگیری ازاین این گونه فجایع تلخ؛ درقدم اول بیرون انداختن این جنایتکاران ازسازمان ملل وهمۀ ارگانهای رسمی بین المللی، وبه موازات آن حمایت آشکار ورسمی ازمبارزات سرنگونی طلبانۀ ما مردم ایران است! البته که این جنایتکاران شقاوت پیشه در روزش در دادگاههای مردمی ناگزیر به پاسخگوی به همۀ جنایات و اعمال ضدبشری شان خواهند شد!

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام May 12, 2020 02:06 PM

یک شایعه دارد قدرت میگیرد که ناوچه کنارک نه در آغاز مانور حوالی ساعت ۱۱ بلکه در ساعت ۴ بعدازظهر در اثر پرتاب موشک از یک قایق تندرو سپاه هدف قرار گرفته و در این هنگام ناو جماران با فاصله زیاد آماده ترک منطقه رزمایش بوده است و به همین دلیل گزارشهای ارتش در اینمورد مبهم و مختصر میباشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


غارت شده May 12, 2020 05:38 PM

این کارها اشتباهی نیست؟!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو May 12, 2020 08:56 PM

درموشک پرانی به هواپیمای اوکراین وهمچنین هدف قراردادن ناو جنگی به عمد و به قصد صورت گرفته است ونه آنکه سپاه موشک بازی را دوست دارد وبدون دلیل چنین وچنان می کند - بدون شک درجمع ملوانان کشته شده افرادی بودند که مخالف حکومت اخوندی بوده اند که می بایستی کشته میشدند- زیراکه دستگیری آنها وزندانی کردن انها بعوان نظامی برای حکومت فرای تصور بحران سازبوده است پس چه بهتر درچنین تمرینی کشته شوند - درهواپیمای اوکراین افرادی بودند که تحت هیچ شرایطی نمی بایست ازایران خارج میشدند ولی بذلیل اشکلات اطلاعاتی توانسته بودند سوارهواپیما شوند وپس اطلاع یافتن مقامات فرودگاه ازخواسته سپاه با خلبان هواپیما تماس گرفتند که وادارش کنند دوباره به فرودگاه تهران برگردد که خلبان سرپیچی می کند - چرا جعبه سیاه را هنوز تحویل نداده اند ودلیش هم افشا شدن حقیقت است

گزارش یا اعتراض به این نظر


علیرضا توحیدلو May 13, 2020 05:59 AM

به نظر میرسد که آزمایش موشک در کار نبوده است و این قایق در حالِ مین گذاری دریایی بوده است و به همین دلیل نیز گفته میشود که این قایق برای ۲۰ نفر طرّاحی شده است امّا تعداد کشته ها و زخمیها حدود ۴۰ نفر هستند این افراد اضافی در این قایق مشغول چه کاری بوده اند در هر صورت هرچه بوده است؛ دیگر پیغام را گرفته اند
بهترین تاکتیک برایِ اینکه گندِ کار در نیاید این است که خودت به گردن بگیری تا هر روزه در صدرِ «اخبارِ گُهی» نباشی !

گزارش یا اعتراض به این نظر


سامان May 15, 2020 12:10 AM

ارتش آمریکا و انگلیس و کلا اروپا، بانیان و حامیان اصلی رژیم ملایان خر مغز در منطقه میباشند اگر توجه کنید، این رژیم را برای تداوم بی ثباتی در خاورمیانه و حضور بی پایان خودشان در منطقه، مثل سگ رها کرده اند و هر از گاهی با بازی های خیمه شب بازی، سعی میکنند که بگویند با همدیگر مخالف اند اینها دیدند که شاه سعی در استفاده از نفت برای ارتقا کشور و ملت میکرد، مجالش نداند و یک بی سواد خرفت را که احتمالا خرسواری هم بلد نبود،در قلب اروپا پرورش و آماده و با هواپیمای مخصوص به ایران بردند و حالا ملت ما و اوباشهایی که از یک سو ادعای ساخت ماهواره میکنند و از طرفی هواپیما را از موشک و یا خودی را از ناخودی تشخیص نداده و

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 15, 2020 03:40 PM

باز هم یک گاگول سایبری ما را مثل خودش یونجه خوار ولایت تصور کرد و همه چیز را به گردن آمریکا انداخت انگار نه انگار که چینی هست که تا ریگ بیابان ایران را میدزدد و روسیه ای هست که از خزر تا خلیج فارس را حیاط خلوت خودش کرده

گزارش یا اعتراض به این نظر


رش - صبحی May 20, 2020 02:51 PM

دوران لاسیدن واغماض وچشم پوشی ازعملیات ایذائی وتروریستی جمهوری اسلامی در خلیج همیشه فارس به پایان رسیده است درواقع عصر اوباما وسیاست باج دهی وباج خواهی پایان یافته ودوران دیگری پیش روی سپاه وسرداران حلبی بدوشش فرارسیده است اینگونه یاده گوئیها و حرف مفت زدن ها وقمپز درکردنهای بیمورد کارساز نیست ونخواهد بود جمهوری اسلامی میداند که هر روز به پایان خط نزدیک ونزدیکتر میشود وبرای همین سخت در تلاش است که نابودی محتومش را به تعویق بیندازد ملت ایران نیز برای نابودی این رژیم سفاک ودزد و ضد ایرانی وخدا فروش درحال ثانیه شماری اند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 24, 2020 04:28 PM

پرونده چگونگی شلیک موشک به ناوچه کنارک هم به سرنوشت شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی دچارخواهد شد با یک فرق اساسی اینکه هواپیما متعلق بکشور دیگری بوده واقدامی نیست که جمهوری ملایان بتواند اززیر بار فشارها شانه خالی کند وباید بالاخره پاسخ بدهد اما چند وچون ناوچه کنارک چون زمینه داخلی دارد جمهوری اسلامی در وضعیت کنونی میتواند انرا ماست مالیزاسیون کند، در عین حالیکه این پرونده همانند پرونده اتش زدن سینما رکس آبادان در 42 سال پیش باز میماند تا پس از نابودی این رژیم برزخی روی میز قرار بگیرد وملت ایران از ماهیت جنایات جمهوری اسلامی بهتر از پیش اطلاع حاصل کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


akhtar May 28, 2020 11:47 AM

منظورشون همون "حاج قاسم کتلت"ه؟! همون حاج قاسم کتلت، که توی سوریه علیل، و مثل رهبر خمارش، چلاق یک دست شده بود، و توی کشور دوست! و تحت نفوذش جزغاله؟! آخه کتلت جزغاله بدرد کی میخوره غیر از اون یکدستِ توسری خوردۀِ، پای منقل ذلیل شده؟!

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور May 28, 2020 05:44 PM

قبر کنان ابله گاهی فراموش می‌کنند که اربابشان کیست، چه کسی این نان را در دامنشان نهاده و از روضه خوانی بر سر قبور نجاتشان داده
یادشان می‌رود که در صورت زیاده روی، همان ارباب توسط موشکی دقیق از آسمان آنها را به شناوری در آب تبدیل میکند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور May 28, 2020 10:30 PM

من که در اسلو پایتخت نروژ در کافه ای نشسته بودم، با خواندن مشخصات قایق های حیدر و ذولفقار و مش قاسم و ابولی مهندس بیکباره شلوارم را خیس کردم، وای به حال امریکایی ها

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  193112 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.