آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

سه شنبه، 19 فروردین ماه 1399 = 07-04 2020

سقوط هواپیما؛ واکنش اوکراین به اظهارات آخوند دروغگو

دولت اوکراین اظهارات عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی در باره ساقط کردن هواپیمای مسافربری را بی‌احترامی به قربانیان این فاجعه دانست. آخوند حسن نوروزی مدعی شده بود که نوع پرواز این هواپیما مشکوک بوده است.

بنا به گزارشها، معاون نخست‌وزیر اوکراین امروز سخنان اخیر این آخوند حکومتی را به شدت محکوم کرد و از رژیم ایران خواستار پاسخ سریع درباره مضمون اظهارات وی شد.

آخوند نوروزی در مصاحبه با یک روزنامه داخلی با بیان اینکه هواپیمای اوکراینی تحت کنترل آمریکا قرار گرفته بود و به همین دلیل مسیر او مشکوک بود، از عملکرد سپاه پاسداران در حمله موکشی به هواپیما دفاع کرد.

معاون نخست‌وزیر اوکراین در واکنش به این اظهاراات گفت: ما از حکومت ایران انتظار داریم بی‌درنگ نسبت به اظهارات تاسف‌آور این نماینده توضیح دهد. این اظهارات بی احترامی محض نسبت به جان قربانیان سرنگونی هواپیمای یاد شده است. ده‌ها خانواده ایرانی، اوکراینی، کانادایی، سوئدی، بریتانیایی و افغان خویشاوندان خود را در اثر حمله به شهروندان بی دفاع این هواپیمای مسافربری از دست داده‌اند.

گزارش رادیو فرانسه: حدود سه ماه پس از حادثه دلخراش کشته شدن ۱۷۶ نفر توسط شلیک موشک‌های سپاه به هواپیمای مسافربری اوکراینی، حسن نوروزی، عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی درباره این پرونده و اظهارات مقام ارشد قضایی مبنی بر دستگیر شدن تعدادی در ارتباط با این پرونده، گفته است: اصلا بازداشتی در کار نبوده است.

هواپیمای اوکراینی در اسرائیل دستکاری شده بود

این نماینده مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به پرسشی درباره «سرنوشت افراد بازداشت شده» در پرونده هواپیمای اوکراینی، مدعی شد: « فارغ از بازداشت، یا عدم بازداشت، باید بگویم که اساسا نوع پرواز این هواپیما مشکوک بوده است. این هواپیما از کنترل برج مراقبت و مراکز ما خارج شده بود. به نظر می‌رسد این هواپیما تحت کنترل آمریکا قرار گرفته بود».

حسن نوروزی، با بیان اینکه «این هواپیما از مسیر حرکت اصلی خود خارج شده بود»، افزود: «نوع حرکت این هواپیما بسیار مشکوک بوده است و مسیر حرکت آن به جای اوکراین به سوی تهران تغییر پیدا کرده بود».

این عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، ضمن تاکید بر اینکه «با توجه به شواهد و اینکه هواپیما از کنترل ما خارج بوده است»، گفت: «با توجه به این شواهد، بازداشت کردن افراد در این زمینه بی‌معنا است».

حسن نوروزی، نخستین مقام جمهوری اسلامی ایران است که از زمان سرنگون شدن هواپیمای اوکراینی توسط موشک‌های سپاه پاسداران، ادعای «دستکاری هواپیمای اوکراینی» را مطرح کرده و گفته است: «این هواپیما یک هفته قبل از آن در اسرائیل بوده و به نظر می‌رسد دستکاری شده است. برای این هواپیما اهداف خاصی در ایران تعیین شده بود».

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ایران، از اقدام سپاه در سرنگون کردن هواپیمای اوکراینی تقدیر کرده و تاکید کرد: «این هواپیما با تغییر مسیر، خارج از برنامه پروازی خود قرار داشته است و به نظر من، نیروهای نظامی دراین زمینه وظیفه خود را به خوبی انجام داده‌اند (...) و در این زمینه مواخذه و بازداشتی وجود نخواهد داشت».

یک روز پس از اظهارات حسن نوروزی در گفتگو با روزنامه همدلی، «یک منبع آگاه» که نامی از او برده نشده، در تماس با این روزنامه، اظهارات این نماینده مجلس شورای اسلامی را «نادرست» خوانده و تاکید کرده است: «همانطور که پیش از این هم اعلام شده چند نفر بازداشت شده‌اند و برای این افراد پرونده قضایی تشکیل شده است». این «منبع آگاه» افزوده است: «اکنون پرونده این افراد در حال طی کردن روال اداری خود است و تحقیقات همچنان ادامه دارد».

اظهارات حسن نوروزی در تضاد با واکنش حسن روحانی در نشست خبری بهمن سال گذشته است که گفت: «یک اشتباه موردی در این حادثه رخ داد و این اشتباه آنقدر عجیب و غریب بود که آدم باورش نمی‌شد، یعنی اگر کسی می‌آمد به من می‌گفت این حادثه اشتباه اتفاق افتاده است، نمی‌توانستم باور کنم، همین الان هم برایم سخت است که چطور اتفاق افتاد».

روز شنبه ۲۱ دی ماه، چند روز پس از انتشار اخبار دروغ مبنی بر چگونگی سرنگون شدن هواپیمای مسافربری اوکراینی بر فراز آسمان استان تهران، «امیرعلی حاجی‌زاده»، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران، بطور رسمی مسئولیت شلیک سپاه به هواپیمای مسافربری اوکراینی را برعهده گرفت.

در پی اظهارات فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران، غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران، در یک نشست خبری، گفت: «تحقیقات مفصلی» در ارتباط با «تاثیر سبب و تاثیر مباشر» درباره سقوط هواپیما انجام دادیم و «تاکنون افرادی هم بازداشت شده‌اند».حقیقتگو January 8, 2020 05:55 PM

هواپیمای فوق مدرن بوئینگ ۷۳۷هیچ معایبی نداشته است واگرهم داشته یا درفرودگاه اوکراین و یا درمسیرپروازبه ایران باید دچارمشکلاتی میشده است که خلبان بدون شک این مورد را به اوکراین اطلاع میداد- ازآنجائیکه امریکا واروپا اوکراین را حمایت می کنند این مورد برعقده گرائی سپاه پاسداران که فرودگاه های تهران را دربست دراختیاردارند بدون شک درسقوط دادن این هواپیما شرکت داشته اند ویا با خراب کاری ها درموتورهواپیما و یا با شلیک گلوله به موتورهواپیما چنین فاجعه ای راسبب شدند هواپیما اکریک موتورش آتش بگیرد می تواند با مواد ضدحریق خاموش کند ولی چنین نشده است وبرای فاش نشدن این فاجعه سپاهی وبسیجی ساز حکومت اخوندی ازارسال جعبه سیه هواپیما خودداری می کند ای فرومایه گان تازی قاتل ایرانی ها نفرت و لعنت ابدی بررحمی که شماها را پرورش زاده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی January 8, 2020 05:56 PM

ضمن تماس بابرخی ساکنین شهر " پرند " در جنوب غربی تهران ودر مجاورت تاسیسات فرودگاه موسوم به امام خمینی صدای شلیک توپهای ضد هوائی در منطقه شنیده شده وبه فاصله کوتاهی آتش گرفتن هواپیمای اوکراینی منجر به سقوط وکشته شدن همه سرنشینان این هواپیما گردیده است علت خودداری مسئولان هواپیمائی جمهوری اسلامی از تحویل جعبه سیاه هواپیما به شرکت بوئینگ میتواند همین باشد که هواپیما مورد اصابت قرار گرفته است و عدم تماس خلبان با برج مراقبت نیز میتواند به این فرضیه قویا دامن بزند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام January 15, 2020 03:13 AM

کار رژیم تروریست اشغالگر ایران با این جنایت مفتضحانه ی بین المللی تمام است جانوران بی‌شعوری که فقط انسانهای بی‌دفاع را به قتل میرسانند اما در برابر آمریکا و اسرائیل مانند سگ به خود میلرزند این بود انتقام سختشان اما از مسافران بی‌دفاع یک هواپیمای مسافربری

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاوه آهنگر January 15, 2020 10:51 AM

شاید اپراتور روس بوده و به عمد با توجه به درگیریهای شرق اوکراین با روسیه هواپیما را زده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


اردلان January 15, 2020 04:20 PM

سرنگونی این هواپیما بطور عمدی توسط سپاه انجام گرفت یکی از مهمترین عوامل انجام این جنایات گسترده حضور چندین تن از دانشمندان هسته ای با همسران و فرزندان آنان در این پرواز شوم بوده!
اما ما از ارتباطات آنها و رفتن از ایران به اکراین و یا کانادا هیچگونه اطلاعی نداریم!
نکته بسیار مهم را با اعلان اولیه کشته شدن ۱۸۰ تن در این جنایت از سوی اکراین و پس یک روز با اعلان تصحیح آن رقم به ۱۷۶ تن باید جست!
همچنین موضوع بسیار مشکوک استعفای رئیس بیمارستان فارابی در همین ارتباط را نیز میتوان مد نظر قرار داد که  رسانه های خبری به آن نپرداخته اند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام January 20, 2020 01:51 PM

شک ندارم که جعبه ی سیاه هواپیما به دستور خامنه ای پست فطرت نابود شده و از بین رفته است

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاریکامراناتور January 20, 2020 02:54 PM

این خناس ها با قبول ملیت جدید دوملیتی ها باید بر اساس قوانین بین المللی خسارت بدهند و نه چندر غازی که با ریال می پردازند که همردیف گوشت قربانی هست

گزارش یا اعتراض به این نظر


جنایت علیه بشریت !!! January 25, 2020 12:35 PM

• باز نگاه داشتن آسمان ایران به روی ترافیک هوایی بین المللی!
• اجازه پرواز به پروازهای مسافربری بعد حمله از به پایگاه آمریکا در عراق!
• کِتمان و انکار حقایق سانحه برای ۳ روز متوالی!
• هشدار و تهدید علیه افشای حقایق حادثه!
• عدم عذرخواهی از ملت ایران و خانوادهٔ قربانیان!
• تهدید خانوادهٔ قربانیان به سکوت!
• تحمیل نحوه برگزاری مراسم خاکسپاری قربانیان حادثه!
• عدم همکاری با جامعه بین المللی برای مطالعه و دستیابی به دلایل این سانحهٔ دلخراش!
• بی پاسخگویی برای کمک به کشف و روشن شدن حقایق سانحه!
• مسئولیت ناپذیری و ممانعت از استعفا و برکناری مسئولین و مسببین این فاجعهٔ انسانی!
همه و همه، از فریب کاری و درو غگویی های این ظالمین جنایتکار اسلامیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


دِر اِشپیگِل !!! January 26, 2020 09:36 AM

مصاحبهٔ ظریف با هفته نامهٔ آلمانی «دِر اِشپیگِل»:
اِشپیگِل: چرا سه روز تمام، ماجرای شلیک به هواپیما را از مردم پنهان کردید؟
ظریف: «حکومت مسئول آن نبوده است»
اِشپیگِل: چرا پروازهای مسافری در شب حمله نظامی سپاه پاسداران به پایگاه‌های آمریکا در عراق را متوقف نکردید؟
ظریف: «علت این اقدام «سیاسی» و «فنی» بود و به این دلیل بود که تهران در منطقه درگیری نبود»
این جنایتکاران اسلامی، در «دروغ گفتن»، «ریا کاری» و «مسئولیت نا پذیری» خود هرگز کوتاهی و درنگی نمی کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حکومت دروغ January 26, 2020 10:57 AM

آخه دیگه چه کسی حرف این دلقک بارگاه خلیفه دزد یک دست خامنه ای را باور میکنه با ان لبخند های کریه و تهوع آور بدتر از روحانی کریه ؟؟!

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم January 26, 2020 11:30 AM

درست مانند همه حکومتهای ضد مردمی همه رسانه‌ها هماهنگ از نقص فنی صحبت میکنند حداقل جایی برای ابهام باقی نمی گزارند شاید از طرف کسی دیگر موشک پرانی شده باشد مصرانه میگن نقص فنی هنوز هیچ بررسی صورت نگرفته صحبت از نقص فنی واقعا بی شعوری می‌طلبد که آخوندها به اندازه کافی بر خوردار هستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام January 26, 2020 02:15 PM

پاسخ فارسى پرزیدنت ترامپ به شرط مفعول تازی پرست ظريف براى مذاكره در یک کلمه: بیلاخ!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو January 27, 2020 06:58 PM

حالا که دروغ پردازی حکومت آخوندی افشا شده وواداربه اعتراف درهدف قراردادن هواپیما با دوموشک شده است پس چرا سعی میکند که رازهای درون جعبه سیاه هواپیما فاش نشوند وجعبه سیاه هواپیما را به کشوراوکراین تحویل نمی دهد ؟ واقعا" دلیلش چه می تواند باشد؟ درجعبه سیاه هواپیما تمامی مکالمات خلبان وکمک خلبان با برج مراقبت فرودگاه ضبط میشود - درحقیقت محض فرد وافرادی دراین هواپیما بودند که می بایستی قبل ازسوارشدن به هواپیما دستگیرمیشدند ولی انکارخبردستگیرکردن این فرد وافراد دیربه مقامات فرودگاه رسیده است و این فرد وافرادی توانسته اند سوارهواپیما شده وهواپیما هم پروازکرده است وبعد برج مراقبت خواهان بازگشت هواپیما به فرودگاه شده که خلبان سرپیچی کرده است وبرای اینکه این فرد وافراد که می توانند عناصرجدا شده ازحکومت آخوندی باشند زنده به اکراین نرسند چنین شده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


عدالت اجرا خواهد شد !!! February 3, 2020 11:36 AM

این سانحهٔ هوایی هم همچون سانحهٔ «پرواز ۱۰۳ پَن اَم» کار را به ارگانهای جهانی از جمله شورای امنیت سازمان ملل، سازمان بین المللی هوانوردی و دیوان بین المللی لاهه، بین رژیم اسلامی در یکطرف و پنج کشور شاکی، اوکرائین، کانادا، انگلیس، سوئد و افغانستان از طرف دیگر خواهد کشید
در صورت تحویل ندادن جعبه سیاه و تحقیقات آن، «احتمال عمدی بودن» این سانحه را بالا خواهد برد و شورای امنیت سازمان ملل از طریق سازمان بین المللی هوانوردی، کلیه ترافیک هوایی بین المللی را بر فراز آسمان ایران را بطور کلی تحریم خواهد کرد
در پایان هم مثل همیشه رژیم منفور اسلامی، در زیر فشار جامعهٔ جهانی زانو خواهد زد، «جام زهر» را با نوش و جان دوباره خواهد نوشید و همانند معمر قذافی رهبر معدوم لیبی، عرامت هنگفت به خانوادهٔ قربانیان را خواهد پذیرفت

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی اصل February 3, 2020 01:18 PM

آقای ظریف دروغ نباف منتظر محاکمه دردادگاه بعد از سقوط رژیم منحوس و ادمکش باش هم خودت و هم رهبر و اربابانت منتظر باشید گذشتی در کار نیست حتی همگی خروار ها شکر بخورید و التماس کنید و گریه و زاری راه بیندازید

گزارش یا اعتراض به این نظر


بهادر February 4, 2020 11:36 AM

مگر فرود گاه مهراباد بنام شاه بود که این فرودگاه بنام خمینی هست چرا نام فرودگاه را پرند نمیگذارند چون در منطقه پرنده همانطور که فهر آباد در منطقه مهر آباد بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاریکامراناتور February 11, 2020 01:57 PM

بدون کوچکترین شکی هواپیما را عمدا زده اند تا تقصیر امریکا انداخته و ننه من غریبم بازی در اورند و اگر ریگی به کفش نداشتند و غیر این بود حالا که رسوا شده اند جعبه ی سیاه را در قضاوت بین المللی قرار میدادند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی February 11, 2020 03:07 PM

استقامت رژیم جمهوری اسلامی در پیوند با عدم تحویل جعبه سیاه هواپیما به تنهائی دلیل روشن وغیر قابل انکاریست که راز و رمزهای چگونگی فرمان آتش، تتمه حیثیت علی خامنه ای وسردارانش را برباد خواهد داد اما در کل چه فرقی میکند که چه کسی فرمان آتش داده است؟؟ فرمانده کل قوا سید علی است و بدیهیست که در سلسله مراتب فرماندهی برای تصمیمی تا این حد با اهمیت فرمان شلیک نمیتواند بدون علم واطلاع علی خامنه ای صورت گرفته باشد حاجی زاده و سلامی و دیگر سرداران هم پرت وپلا میگویند آنها فرمان از بلا گرفته اند و بالا دستی هم بدون اذن ودسنور رهبر نمیتوانسته دستور آتش چنین جنایتی را صادر کرده باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو February 11, 2020 07:37 PM

جناب وزیرخارجه اوکراین لازم است بدانند که تنها جعبه سیاه هواپیما اوکراینی نیست که ؤزیم آخوندی ازترس افشا شدن اطلاعات جعبه سیاه ازتحویل آن به اوکراین سربازمی زند بلکه جعبه سیاه بسیاربزرگتری ازانچه چگونگی ظهورحکومت آخوندی و گفتگوهای اروپائیان ازجمله فرانسه وانگلیس با خمینی و دادن حق امتیازحکومت کردن برایران و چپاولهای چهل ساله با شراکت اروپائی ها درآن وپول شوئی ها و لیست دارائی ها حکومت آخوندی دراروپا وهمچنین لیست اندوخته های عناصرحکومتی دربانک های اروپا ولیست حاسوسان و تروریست های حکومت اخوندی دراروپا درآن ضبط شده است و این جعبه سیاه دراختیارانگلیس وفرانسه است وتحویل مردم ایران هم نمی دهند دستورشلیک به هواپیما ازبیت رهبری صادرشده است و همان فردی که برکشته سرنشینان هواپیما پشیزی ارزش قائل نشد و برای سقط شدن قاسم سلیمانی چنین وچنان کرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


رسوایی جهانی !!! February 11, 2020 10:37 PM

رژیم جنایتکار اسلامی از بیم «رسوایی جهانی» و «جنایت و قتل عام عمدی» مسافران پرواز ۷۵۲ بشدت نگران و هراسان شده طوری که:
- نه تمایلی دارد، خود اطاعات داخل جعبهٔ سیاه هواپیما را بخواند و آنها را آنالیزه کند
- و نه اجازه می دهد یک سازمان و یا کشور ثالثی به اطلاعات
جعبهٔ سیاه دسترسی پیدا کند و آنها را بخواند
سه ارگان جهانی؛ سازمان ملل متحد، سازمان بین المللی هوانوردی و دیوان بین المللی داوری لاهه، هر سه ارگان علیه نظام منفور اسلامی موضع گیری خواهند کرد و «تحریم های سخت هوایی» علیه ایران اتخاذ خواهند کرد
تحریم های همچون:
- تعلیق عضویت ایران در سازمان بین المللی هوانوردی
- تعلیق عضویت شرکتهای هواپیمایی ایران در اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی «یاتا»
- منع صدور بیمه نامه های هواپیما های بازرگانی برای فراز آسمان ایران
- مسدود شدن حسابهای بانکی ایران طبق حکم صادر شده توسط دادگاه بین المللی داوری لاهه و واریز کردن مبلغ ۱٫۵ تا ۲ میلیارد دلار آمریکایی به «حساب مخصوص قربانیان حادثه»
- تحریم پرواز بر آسمان ایران در سطح جهانی و هشدارهای مکرر سازمان بین المللی هوانوردی پرواز بر فراز ایران

گزارش یا اعتراض به این نظر


Azadin February 11, 2020 11:55 PM

چو خواهی که ماند ز ایران نشان و نژاد !
سر شیخ و پاسدار قاتل بر دار باید نهاد !
روزهای انتقام تاریخی از کلیت مافیای رژیم جنایت و غارت و تجاوز اسلامی و فرقه شییعه گری علوی صفوی , انگلیسی , روسی : آخوندان , پاسداران و مزدوران تازی نژاد و تازی پرست اشغال گر ایرانزمین نزدیک است ! و در آن روزها نه فراموشی و نه بخشش

گزارش یا اعتراض به این نظر


نا خد ا !!! February 15, 2020 12:08 PM

سازمان بین المللی هوانوردی سازمان ملل در مونترال در حال بررسی این سانحه هوایی از مواضع قوانین بین المللی است
«کمیسیون ناوبری هوایی»The Air Navigation Commission این سازمان که از نمایندگان ۳۸ کشور از ۱۹۳ عضو آن را تشکیل می دهند، در چند هفتهٔ اخیر در بارهٔ این حادثه با حضور پرزیدنت و دبیر کل این سازمان نشست هایی داشته اند
طبق تبصرهٔ ۱۳ کنوانسیون شیکاگو، دولت ایران در روز ۸ ژانویه ۲۰۲۰ این سازمان را از حادثه مطلع کرده است طبق همین تبصره هر ۱۲ ماه، دولت ایران بایستی این سازمان را از تحقیقات سانحه مطلع و نتیجهٔ نهایی مطالعات حادثه را به این سازمان گزارش کند
در روز ۱۳ ژانویه، دولت ایران خواستار فرستادن «ناظر بیطرف» از طرف این سازمان برای رسیدگی در تحقیقات این سانحه شده است
در چند نشست گذشتهٔ «کمیسیون ناوبری هوایی» این سازمان بر طبق تبصرهٔ ۱۹ کنوانسیون شیکاگو که «ایمنی پرواز» را برای تمام اعضای خود ملزم می دارد، «باز نگاه داشتن آسمان ایران» به روی پروازهای بین المللی تجاری را زیر سئوال برده و اعضای این کمیسیون ۳۸ نفره، خواهان شفافیت در این مورد شده اند
اگر ثابت شود که رژیم جمهوری اسلامی از تبصرهٔ ۱۹ تخطی کرده باشد و مانع در تحقیقات و رسیدگی این سانحه شود، این کمیسیون می تواند پروندهٔ ایران و این سانحه را به مجمع عمومی ۱۹۳ عضوی این سازمان ارجاع کند و عضویت ایران را برای «مدت نا محدودی تعلیق» و از آنجا پرونده را به دیوان بین المللی لاهه برای ادعای خسارت به قربانیان حادثه و سازمان ملل متحد ارجاع کند
در تاریخ ۷۲ سالهٔ سازمان بین المللی هوانوردی، ایران اولین کشوری در تاریخ این سازمان خواهد بود که عضویت آن بخاطر تخطی از تبصره های ۱۳ و ۱۹ آیین نامه های این سازمان «تعلیق» شود
لازم به یاد آوری است، کشور شاهنشاهی ایران یکی از ۲۶ عضو اصلی «کنوانسیون شیکاگو» در سال ۱۹۴۴ (۱۳۲۳ خورشیدی) در جهان بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


نا خدا !!! February 15, 2020 12:51 PM

تصحیخ می کنم
ایران یکی از « ۵۲ » کشور اصلی امضا کننده کنوانسیون شیکاگو بود
با عرض معذرت با اشتباه «۲۶ » کشور

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان February 22, 2020 12:04 PM

داستان جعبه سیاه و تحویل ندادن آن به مراجع بین المللی پشت پرده دیگری دارد رژیم برای دست یافتن به تکنولژی درون جعبه سیاه سعی دارد جامعه جهانی را وادار کند تا دستگاه و تکنولژی خواندن را در اختیارش قرار دهند با دست یافتن به توان دست یابی به برنامه داخل این جعبه رژیم میتواند به تکنولژی سنسورهای سیستم پرواز هواپیما و کنترلهای آن دست یابد که میتوان با مهندسی معکوس آن آنرا به تکنولژی مورد استفاده در موشک استفاده کرد چون کدهای شناسایی هواپیمای خودی از نا خودی را میتوان با یادگرفتن سیستم جعبه سیاه برنامه ریزی موشکی کرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


ظناز February 22, 2020 05:52 PM

ای بابا تو هم دلت خوشه ها ؟ اصلا راجب چی داری حرف میزنی ؟ کدوم جعبه رو میگی !

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی February 23, 2020 09:40 AM

جمهوری اسلامی درطی چهل سال گذشته عادت کرده باج خواهی وکلاشی کند کشورهای دارای منافع یا دارای مشترکات درزمینه های مختلف پیرامون سقوط هواپیمای اوکراینی بایدچشم بازکنندوحقایق را آنطورکه هست ببینند جمهوری اسلامی زبان دیپلماتیک نمیفهمد جمهوری اسلامی درچنان وضعیت وخیم وتوسری خورده ای ازسوی مردم ایران قرار گرفته که کیج شده کشورهای کانادا واوکراین ودیگرکشورهای دخیل دراین سانحه عمدی که با دستورشخص علی خامنه ای وعلم واطلاع همه پایوران نظام اسلامی صورت گرفته باید تعارفهای دیپلماتیک راکنار بگذارند وموضوع رابه شورای امنیت یا مراجع قدرتمند جهانی ارجاع کنند درغیراینصورت جمهوری اسلامی ممکنست جعبه سیاه رامنفجر کند واعلام نماید مکانی که جعبه سیاه درآن نگهداری میشده دچارانفجارشده وجعبه سیاه منهدم گردیده ازاین جانور بدتر از " کرونا " هرچه گفته بشه برمیاید

گزارش یا اعتراض به این نظر


Lavrov April 7, 2020 12:21 AM

آمریکا یک گروه روسی طرفدار برتری نژاد سفید را تحریم کرد . این گروه دو پایگاه آموزش در سن‌پترزبورگ در روسیه دارد و دست این گروه به خون افراد بیگناه، آلوده است . روسیه با جذب نیرو و آموزش‌های شبه‌نظامی، نئونازی‌ها، و سفیدبرترپنداران، آن‌ها را با دیگر گروه‌های همفکر دیگر همسو در اروپا و آمریکا قرار می‌دهد

گزارش یا اعتراض به این نظر


نا خد ا !!! April 7, 2020 10:44 PM

شرکت هواپیمایی لوفت آنزا بدلیل بحران جهانی ویروس کرونا و فلج شدن سفر های هوایی برای سالهای متمادی، تصمیم به «بازنشسته کردن دائمی» تعدادی از هواپیماهای بزرگ و پهن پیکر مسافربری را از ناوگان هوایی خود کرده و قرار است:
• ۶ فروند ایرباس غول پیکر ۳۸۰
• ۵ فروند بوئینگ ۷۴۷ مدل ۴۰۰
• و ۷ فروند ایرباس ۳۴۰ مدل ۶۰۰
را از سرویس هوایی خود خارج کند
در این میان شرکت هواپیمایی ماهان، چشم به خرید ایرباس های ۳۴۰ و بوئینگ های ۷۴۷ دوخته و دیر یا زود با پرداخت رشوه های سنگین این ۱۲ فروند را به ایران وارد خواهد کرد و به خدمت هوایی سپاه تروریستی در خواهند آورد

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  50369 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.