آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

چهارشنبه، 20 شهریور ماه 1398 = 11-09 2019

گوشمالی یک آتش به اختیار در دسته عزاداری

خبرگزاری هرانا – شهروندی که در پی تذکر یک زن تحت عنوان “امر به معروف” با وی درگیر شده بود، امروز در بندرگز بازداشت شد. کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، روز دوشنبه ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۸، تعدادی از شهروندان در بندر گز با زنی که در دسته عزاداری تحت عنوان “امر به معروف” به آنان معترض شده بود درگیر شدند.

این درگیری در پی تذکر زن مذکور نسبت به آرایش چند زن دیگر در دسته عزاداری رخ داده است.

در این گزارش ادعا شده است که “آمر به معروف” پس از اینکه قصد ترک صحنه درگیری را داشته است، توسط یک مرد مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، امروز یکی از شهروندان حاضر در این درگیری بازداشت شده است.

کنشگران اجتماعی دخالت بی ضابطه شهروندان در امور و احوالات شخصی یکدیگر را تحت نام امر به معروف یک معضل دانسته و آن را موجب گسترش خشونت و ناامنی در جامعه می خوانند. پیشتر هم گزارشاتی از درگیری خشن شهروندان تحت عنوان مسئله امر به معروف منتشر شده بود.

طی هفته های گذشته نیز سه طلبه حوزه علمیه در ملایر، مشکین دشت کرج و همدان و یک شهروند دیگر در قزوین در پی اعتراض به چند شهروند تحت عنوان “امر به معروف” و بروز درگیری و خشونت مضروب شده بودند.

خردادماه امسال نیز دخالت یک زن درباره پوشش چند زن دیگر تحت عنوان امر به معروف موجب بروز درگیری مختصر خیابانی بین آنها در شهر خمام گیلان شد.

تنبیه یک طلبه آتش به اختیار زن در همدان

کتک خوردن آخوندها و طلاب شیعه به یک پدیده‌ جاری در جامعه‌ ایران تبدیل شده است.

تعدادی از شهروندان در همدان با فردی که تحت عنوان “امر به معروف” به آنان معترض شده بود درگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک طلبه در همدان در پی اعتراض به چند شهروند تحت عنوان “امر به معروف” و بروز درگیری و خشونت مضروب شده است.

این طلبه که اسم وی فاطمه حسینی عنوان شده در باره شرح این درگیری مدعی شد: بعد از یک روز بستری در بیمارستان و انجام چند آزمایش و سونوگرافی از بیمارستان مرخص شدم و هم اکنون دوران بهبودی را می‌گذرانم و در این باره هم شکایت وهم به پزشکی قانونی مراجعه کردم و پرونده مراحل قانونی خود را طی می‌کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه در پی تذکر پدر وی به پدر یک شهروند دیگر در خصوص نحوه پوشش دختر او، درگیری رخ داده است گفت: با خبر کردن ماموران انتظامی موضوع به کلانتری کشیده شد.

لازم به یادآوری است کنشگران اجتماعی دخالت بی ضابطه شهروندان در امور و احوالات شخصی یکدیگر را تحت نام امر به معروف یک معضل دانسته و آن را موجب گسترش خشونت و ناامنی در جامعه می خوانند. پیشتر هم گزارشاتی از درگیری خشن شهروندان تحت عنوان مسئله امر به معروف منتشر شده بود.

طی هفته های گذشته نیز دو طلبه حوزه علمیه در ملایر و مشکین دشت کرج و یک شهروند در قزوین در پی اعتراض به چند شهروند تحت عنوان “امر به معروف” و بروز درگیری و خشونت مضروب شده بودند.


خاطره‌ ای از دوران آتش به اختیار بودنم!

عماد‌الدین باقی در کانال تلگرامی‌اش نوشت: در این سالهایی که به کرات اخبار وتصاویر آزار دهنده ای از برخی امر به معروف‌ها و نهی از منکرها دیده‌ایم که خودش یک منکرعظیم است بگونه‌ای که گاه خود دستگاه‌های ذیربط هم برخورد کرده‌اند بارها به خاطرات دهه 60پرتاب شده‌ام. در آن سالها هم چه بسیار بودند کسانی که واقعا بدون جیره و مواجب و بدون اینکه وظیفه شغلی و اداری شان باشد و کاملا از سر اعتقاد، از این سر شهر به آن سر شهر می‌رفتند و موجب آزار مردم می‌شدند و دوربین و موبایل و ماهواره و رسانه‌های امروزی هم نبودند که انتشار دهند و کمترین توبیخی متوجه عاملان این اقدامات بشود و آنان نیز گمان می‌بردند دارند امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند. البته دیده‌ام بعضی از آنها را که امروز دگرگونه شده‌اند اما خیلی دلم می‌خواست بدانم امروز درباره عملکرد گذشته‌شان چگونه می‌اندیشند وچه حس و حالی دارند وقتی رونوشت‌های جعلی امروزشان را می‌بینند؟ یکی از دوستانم داستانی ظاهراً مربوط به یکی از همین افراد را فرستاد که پاسخ به این کنجکاوی همیشگی‌ام بود. با وجود اینکه این صفحات آرشیو عمومی نیستند و باز نشرکننده آثاراین قلم‌اند اما گفتار زیر به واسطه کنجکاوی یاد شده دربالا برای این صفحه موضوعیت پیدا می‌کند. توصیه می‌کنم بویژه به مدافعان گشت‌های ارشاد و امر به معروف ونهی از منکر که به حکم "فاعتبروا یا اولی الابصار" بخوانند:

خاطره ای از دوران آتش به اختیار بودنم
چندی پيش داشتم توی خيابون از جلوی يك آموزشگاه هنری رد مي‌شدم که چشمم به يكی از دوستانم افتاد كه پشت فرمون ماشينش كه جلوی اموزشگاه پارك بود نشسته وسخت تو فكر بود خيلی تو خودش بود گويا در رؤيايی عميق فرو رفته بود.جلو رفتم وآرام به شيشه سمت مسافر جلو زدم. به خودش امد و از ماشين پياده شد.حال واحوال كرديم واز هر دری سخن گفتيم. پرسيدم اينجا چه ميكنی؟چرا اينقدر تو فكری؟مشكلی پيش آمده؟ گفت دخترش كلاس اموزش گيتار دارد منتظراست كلاس تمام شودو ادامه داد: ميدانی ساليانی نچندان دور در دهه60 در دوره جوانی عضو بسيج بودم و به اعتبار كارت ولباس بسيج وتفنگی كه در دست داشتم به خودم حق ميدادم كه امر به معروف ونهی از منكر كنم آنهم به هر روشی كه فكر ميكردم صحيح است بدون اينكه حتی بدانم معنی اين دو يعنی چه و بدون كمترين اموزش ونظارتی.روزی از روزها در يكی از خيابانهای اين شهر خانواده محترمی به همراه دختر نوجوانشان را ديدم كه دخترك گيتاری را بر دوش انداخته بود.
با ديدگاه ان زمان فكر ميكردم هركس كت وشلوار پوشيده باشد دين واعتقاد درست وحسابی ندارد جلو رفتم و با لحن زننده ای اونها رو به باد انتقاد گرفتم كه: در دوره اي كه ما انقلاب كرديم وشهيد داديم شما دنبال فسق و فجوريد!
مرد بااحترام گفت كدام فسق و فجور برادر؟
گفتم من برادر تو نيستم كسی كه دنبال موسيقی و اسباب لهو و لعب باشد برادر من نيست. در همان حال دست بردم كه گيتار را از دخترك بگيرم دخترك با چشمان بهت زده مرا نگاه ميكرد ومادرش به التماس افتاد كه تورو خدا اين گيتار هديه تولدشه خيلی براش عزيزه. وقتی اسم تولد آمد با خودم فكر كردم كه هركس برای بچش تولد بگيره حتما طاغوتيه و بی دين وايمان ومن بايد اينها را به راه راست هدايت كنم. دختر گريه میكرد. مادرش مي‌گفت غلط كرد اقا ديگه نميارش بيرون، پدر هم ملتمسانه غرور پدريش را خرد كرد و از من خواهش می‌كرد كه كوتاه بيايم و اين دفعه را گذشت كنم.غرور همه وجودم را گرفته بود مردم عادی هم بی تفاوت رد ميشدند چند نفر هم دورتر نظاره میكردن بعضی ها هم می گفتن حقشونه می خواست نياره. من با بيرحمی گيتار رو كنار ديوار گذاشتم و با لگد خرد كردم.
در اون لحظه وقتی به دختر نگاه كردم با همه وجود حس كردم كه همراه گيتارش قلبش، اعتقادش و اعتمادش به دينی كه من قصد داشتم او را به آن رهنمون كنم شكستم. پدر كه لبريز از خشم شده بود عصبانيتش را بر سر زن و بچه‌اش خالی كرد شايد چون توان مقابله با من و با سيستمی كه به من اين قدرت را داده بود نداشت. من سرمست از كاری كه در راه رضای خدا كرده بودم و كاری كه فكر ميكردم صددرصد صحيح است چون حكم خداوند را اجرا كرده بودم آنها را با خشمی فرو خورده رها كردم. من غافل بودم كه خدا حرمت انسانها را مقدم بر ساير احكامش ميداند وامروز من،همان منی كه روزی گيتار شكستم با دست خودم دخترم را در كلاس موسيقی ثبت نام کردم پسرم را برای تحصيل به خارج فرستادم و هروقت به دخترم با گيتارش مي نگرم احساس شرم تمام وجودم را مي گيرد.
كاش ما می فهميديم كه احترام به عقايد ديگران چقدر مهم است.کاش می فهميدم نوع پوشش و رنگ لباس ديگران به ما ربطی ندارد كاش وكاش وكاش... حرفش كه به اينجا رسيد دخترش با گيتارش از كلاس امد بيرون.با خودم فكر كردم اون دختر خانم الان بايد حدود چهل ساله باشه ايا زخمی كه به روحش خورده ترميم شده واگر اعتقادی به آن دنيا هست اين دسته ادما چگونه پاسخگو خواهند بود.


سرکوب بی حجابی؛ ببینید کار به کجا کشیده!

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفته: برخی موارد مانند «حجاب دیگران را گزارش دهید»، موجب پرونده‌سازی برای شهروندان می شود.

احمد مسجدجامعی امروز اظهار داشت: این نوع طرح‌ها موجب سوء‌استفاده برخی شهروندان و پنهان شدن متخلف پشت این طرح‌ها می شود. این موارد تنها تلاش برای اجرای قانون نیست بلکه نوعی پرونده‌سازی است. برای مثال خانمی با خودرو در خیابان یک طرفه به طور خلاف حرکت می‌کرد که موجب تذکر خانم دیگر شد؛ فرد متخلف تذکر دهنده را تهدید کرد که حجاب تو را به نیروی انتظامی گزارش خواهم کرد!


راه‌اندازی صفحه در اینستاگرام برای دریافت گزارش‌ بی‌حجابی

رژیم اسلامی حاکم بر ایران تبعیض علیه زنان را به عنوان شعاری برای اهداف و برنامه هایش مشخص کرده است و از سرکوب زنان به عنوان مهمترین ابزار برای اعمال دیکتاتوری در جامعه استفاده میکند. آنها حجاب اجباری را به مثابه ابزاری برای محدود و کنترل کردن زنان می دانند به این دلیل که آزادی زنان به معنی پایان حکومت آنان است. بنابراین قانون پوشش زنان در جمهوری اسلامی مسئله ای امنیتی است. حکومت ملایان از همان بدو بنیانگذاری، پایه هایش بر سرکوب ،بویژه در مورد زنان با شعار ”یا روسری یا تو سری” ظاهر شد. این رژیم با بنا نهادن یک فرهنگ بنیادگرایانه به اداره جامعه پرداخته است. به موازات آن هم به آنچنان سرکوبی علیه زنان مبادرت کرده است که در هیچ کجای دیگر نظیر آن دیده نمیشود.

کانال رسمی دادسرای ارشاد تهران راه‌اندازی شد

خبرگزاری حکومتی تسنیم: کانال رسمی دادسرای ارشاد تهران در پیام‌رسان‌های داخلی و اینستاگرام برای دریافت گزارش‌های مردمی هنجارشکنی راه‌اندازی شد.

سرپرست دادسرای ارشاد از شهروندان دلسوز و اخلاق‌مدار تهرانی خواسته است که در راستای مقابله با برخی تلاشها برای ضربه به بنیان خانواده، با مشاهده هرگونه کشف حجاب یا اقدامات هنجارشکنانه در خودرو، کشف حجاب یا سرو مشروبات یا برگزاری مراسم مختلط رقص در اماکنی همچون سفره‌خانه، کافه، رستوران، مراکز خرید، باغ تالار و...، اطلاع از برگزاری پارتی‌های شبانه یا خانه‌های فساد و فحشا، انتشار مطالب خلاف عفت در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی، موضوع را پس از جمع‌آوری مستندات لازم، به شماره 09054309484 در پیام‌رسان‌های بله، سروش، ایتا و... ارسال کنند.


مطهری هم به "آتش به اختیاران" پیوست

عضو فراکسیون موسوم به امید مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی باید با نصب دوربین‌هایی در سطح شهر، زنان بدحجاب را پیدا، بازداشت و به سرعت مجازات کند چرا که این به معنی ایجاد بی نظمی در کشور است.

علی مطهری درباره انتشار برخی کلیپ‌ها از بی‌قانونی در کشور در حوزه حجاب و عفاف، اظهار داشت: ممکن است ده یا یازده مورد در کشور به صورت محدود این موارد وجود داشته باشد اما همان مقدار هم مناسب نیست.

وی افزود: تعداد اینها در کشور خیلی ناچیز و کم است و به حساب نمی‌آید؛ اکثریت قریب به اتفاق مردم و خانم‌ها حجاب را پذیرفته‌اند و قبول دارند و تعداد بسیار اندکی هستند که ممکن است رعایت نکنند اما پر سر و صدا هستند و دارند دست و پا می زنند.

مطهری بر همین اساس اضافه کرد: وزارت کشور باید با هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم و امنیت کشور برخورد قاطع داشته باشد و به وسیله دوربین‌هایی که وجود دارد اگر کسانی با خانم محجبه‌ای رفتار ناشایستی داشتند آنها را شناسایی کرده و مجازات کند.

این نماینده مجلس افزود: البته وظیفه اصلی با مردم است، مردم هم اگر با چنین پدیده‌ای مواجه شدند باید با آنها برخورد کنند یعنی خود مردم (آتش به اختیاران) باید وارد میدان شوند و همینطور هم می شود.

فیلم زیر: پاسخ یک هموطن با حجاب به خامنه ای و مطهری

بد حجابی عامل بروز سیل و زلزله است

دادستان کل جمهوری اسلامی می گوید زنان بی حجاب موجب بروز فاجعه سیل و وقوع زلزله در کشور شده اند و برخورد با آنان امری ضروری است و باید مبارزه با بدحجابی با قاطعیت بیشتر ادامه یابد.

آخوند محمد جعفر منتظری، “بدحجابی و بی‌حجابی” را خط قرمز نظام نامید و گفت: دستگاه قضایی اجازه بی‌حجابی در کشور را نمی‌دهد، زیرا باعث بروز سوانح طبیعی مانند سیل و زلزله می شود....
www.youtube.com/watch?v=N2iCdfDSHw0

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADDariush June 15, 2019 02:29 PM

بفرمایید! آخوند دلیل اصلی‌ سیل و زلزله را کشف کرد! لطفا کشور‌های خارجی‌ در هر سازمان پیشبینی‌ هوا و زلزله را تخته کرده و کارکنان را اخراج کنند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


قلی ایرانی June 15, 2019 02:50 PM

پس معلوم شد علل سیل چی بوده زلزله چی بوده گرانی چی بوده دزدی های نجومی چی بوده طوسی چی بوده لج بازی ترامپ چی بوده خشگی رود خانه ها چی بودن مردم دنیا این را نمیدانستند خوب شد گفتی حاجی سوئی ها مهبا مایو میروند خیابان و جزیره لختی های حوسشونا جمع کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آنتی آخوند June 15, 2019 06:28 PM

با گفتن این اراجیف که معلومه دست میبرند یه جایی شون میکشن بیرون فقط فحش و ناسزا از طرف میلیونها نفرواسه خودشون میخرند
بی عرضگی و بی لیاقتی خودشون در امور کشور را میزارند پای بی حجابی خانم‌ها
والله، به خدا،به پیر، من خارج از ایران زندگی میکنم و می بینم که این دخترها و خانم‌ها تواین هوای گرم وزن لباسی که پوشیدن کُلاً ۵ گرم نیست چرا سیل و زلزله اینجا نمیاد اهای آخوندک دو ریالی کافیه توهین به شعور مردم

گزارش یا اعتراض به این نظر


baran June 15, 2019 06:32 PM

فکر میکنید این موجود کثیف که خودش برای خوشگذرانی سواحل لختی تایلند و برزیل و رو انتخاب میکنه نمیدونه چی داره میگه؟
حجاب بزرگترین چماق در دست حکومته گرفتن این چماق از دست این رژیم مثل کشیدن دندونای یک کفتاره

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام June 15, 2019 08:49 PM

بله جناب دادستان دقیقا درست میفرمایند همین دیروز در خبرها داشتیم که تایلند بر اثر سیل و برزیل بر اثر زلزله کاملا نابود و از صفحه ی روزگار محو شدند

گزارش یا اعتراض به این نظر


tak tirandaz June 15, 2019 08:55 PM

این مسئله بارها ها و بارها از زیر عمامه های رنگ و وار نگ خارج شده است ظاهرا کم کم دارد جدی میشود ,,در ابتدا گمان میرفت شوخی و یا شایعه ای بیش نباشد اما تکرار مکررات نشان میدهد که این فکر مزخرف احمقانه رنگ جدی تری به خود میگیرد خدمت کدوهای بی خاصیت, مصرف کن تنبل , عرض کنم پنج دقیقه آرام در گوشه ای بنشینید یک چایی تازه دم بخورید و بعد از پنج دقیقه در مورد این نکته پرانی های احمقانه فکر کنید چنانچه همچنان بر این عقیده استوار هستید ,به اولین روانکاو یا روانپزشگ مراجعه کنید شما در حال کودن شدن کامل هستید ,کمی هم به اروپا ,,استرالیا و امریکا فکر کنید که نه تنها مردم این نقاط حجاب ندارند بلکه تابستان نیمه لخت در خیابان ها رویت میشوند آخرین باری که شاهد سیل یا زلزله در این ولایت شده اید کی بوده است ؟؟ احمق های هیچی ندان حیف نان گندم

گزارش یا اعتراض به این نظر


برانداز June 15, 2019 11:11 PM

آخه شما کی میخواهید آدم بشید بی لیاقتی مسئولین رو به گردن زنان می‌اندازید خدا شما را شفا بده

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی July 4, 2019 04:10 PM

ازعلی مطهری بیش ازاین نمیتوان انتظارداشت علی مطهری فرزند شیخ مرتضی مطهری است که نظرات اودرمورد تاریخ این کشور واعیادومراسم ومناسبتهای تاریخی کشورمان روشن است ونیاز به بازخوانی ندارد بقول معروف از کوزه همان برون تراود که دراوست من میخواهم ازعلی مطهری بپرسم چراازپشت تریبون مجلس اسلامی درمورددزدیدن یک دختردوچرخه سواردرروزروشن ( لیدا کاوه لی)ازوزارت اطلاعات ونیروی انتظامی ودیگر نهادهای امنیتی انتظامی سئوال نمیکند؟ درکجای دنیا یک دختررامی ربایند وبمدت 7 روزاورامخفی نگهمیدارند بدون اینکه اعلام کنند چه بروزاین دخترآمده است علی مطهری داردحرف مفت میزند، ازهمان جنس حرفهائی که احمدجنتی خرفت ودیگر ملایان منجمدالمغز چهل سالست دارند تکرار میکنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


قلی ایرانی July 4, 2019 05:01 PM

چرا اون زمانیکه اسرائیل توی سرتون تو سوریه میزنه و میکشه آتش به اختیار نیستید !
فقط زورتون به خانم های بی دفاع میرسه
زمان شاه که خانم ها با مایو کنار دریا شنا میکردند چرا سیل و زلزله و طوفان و قحطی و گرانی نبوبد !

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام July 4, 2019 09:41 PM

علی مطهری تخم پدرش است همان کسی که رسوم ایرانی از جمله چهارشنبه سوری را حماقت میدانست درود بر نیاکانمان که گفتند گرگ زاده عاقبت گرگ شود

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام July 7, 2019 10:59 AM

میخوان ببینن مردم چقدر از هم حمایت می‌کنن در ضمن میخوان با این کار تعداد افراد وفادار به رژیم رو هم سرشماری کنن راه حل فرستادن هزاران پیامک قلابی به سیستمشونه تا سرسام بگیرن و به غلط کردن بیفتن

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاوه July 7, 2019 11:29 AM

سرکوب حجاب اولاً زیاد نیست، لطفاً بزرگش نکنید ثالثا مخصوصا تهروونیها حقشونه که توقعات بیجا دارن سوما تمام اینها دوران قبل از انتخابات هستش مردم رو به جلو می‌خوان هول بدن می‌خوان شرایط رو بد جلوه بدن که مردم برن پای صندوقهای رأی به امید خام تغییرات و بهتر شدن اوضاع هر دفعه مخصوصا تهروونیا سرشون میکنن تو آخور و مثل گوسفند ها میرن تو صف رای و این حکومت برای چهار سال دیگه نگه میدارن

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو July 7, 2019 08:48 PM

رژیم آخوندی مافیائی چپاولگرواستبدادگ وجنایتگرکه بدرستی واقف است تمامی موردهای عوام فریبانه مذهبی و شعارهای پوچ و مهملش چه دینی و چه سیاسی خریداری ندارد و برهمگان ماهیت حکومت ورهبرو مقامات حکومتی روشن شده است ودیگروجهه حکومت کردن را ازدست داده است حالا با موردهای انحراف کننده ازقبیل حجاب درصدد چسباندن ستون های حکومتی اش درریزش و فروپاشی است انکارکه حمایت اروپائی ها وروس ها وچینی های چپاولگربا خرید منابع ایران وروان کردن میلیاردها دلارنفتی به جیب علی خامنه ای چنان وی را به غروروادشته است که انکارخدای مردم ایران و صاحب کشورایران است ووی بعنوان خدای ایران حق دارد درایران بهشت وجهنمی برپا کند و تمامی آخوندسانان و مریدان ودزدان و چپاولگران وجنایت کارانش را راهی بهشت درایران کند ومردم اکثریت ایران را بافقرو شکنجه واعدام وراهی جهنم درایران کند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی July 8, 2019 03:06 PM

نمیدانم عمادالدین باقی واکبر گنجی وسعید حجاریان ودیگرانقلابیون مسلمان به این سایت می آیند وکامنت های کوتاه مردم را دراینجامیخوانند یانه!؟
میخواهم به عمادالدین باقی بگویم وفریادبزنم که همینان که گیتارشکستند وپونزبرپیشانی دختران فرو کردندودرنازی آباد مشروب فروشیهاراآتش زدندبایدبا خودشان بیاندیشند که در یک گناه کبیره ویک خیانت بزرگ به دین خودشان شریک جرم هستند چشمشان راباز کنندوببیننددرمشهدحاج آقاعلم الهدی فاحشه خانه های اسلامی دایرکرده وآلبوم عکس ازدختران وزنان بی پناه درست کرده اند وبرای دفاتر توریستی درعراق وکشورهای عرب خلیج فارس فرستاده اند تامسافرین قبل از سفر به قول عمامه مه داران که جاکشی هم میکنند صیغه موردنظر راانتخاب کنندتابمحض رسیدن کامیایب شوند آری ملایان به جاکشی هم تن دردادند

گزارش یا اعتراض به این نظر


جمشید July 8, 2019 03:07 PM

دیگه برای این حرفها دیر شده

گزارش یا اعتراض به این نظر


عجــــب July 10, 2019 04:32 PM

دیگر کار از این حرفها گذشته، چه پشیمان و چه غیر پشیمان،
چه طرفدار نهی از منکر و چه بر ضد امر به معروف، در هر حال ما مردم میگوئیم لعنت بر آخوند و مرگ بر حکومت منفور
شماها هم بروید پای خربزه های خورده بلرزید

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو September 7, 2019 01:40 PM

این موجودات پست فطرت تخمیرشده درارتجاع و مهملات مذهبی تصور می کنند کشورایران یک مسجد بزرگ است و اینها با دریافت پول ومواجب پای منبرنشینان هستند که اجازه دخول درامورپوشش مسجدنشینان می دهند تازمانیکه مردم دلیرانه دست به اسلحه نبرند و این جاانوران موذی انسان را نکشند این تعرض ها ادامه خواهد داشت تازمانیکه صاحبان کشورایران که مردم ایران باشند اقدام به براندازی شان نکنند همچون سوسک ها و مارمولک ها و موش ها تنش آور رشد ونمو وتکثیر خواهند یافت

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم September 7, 2019 02:49 PM

من در تعجبم که این آقایان که دغدغه حجاب را دارند برای یک بار هم که شده پرونده سعید طوسی را دنبال کردن اگر نه پس خاک به سرشون که هیچی نفهمیدن،

گزارش یا اعتراض به این نظر


ali September 7, 2019 07:11 PM

اخوندهای نا گرامی ! ما مردم‌ایران قدر رنج های چهل ساله شما که هدفتان فقط و فقط بهشت بردن ما بود را ندانستیم و درست بشو هم نیستیم ! پس لطفا گورتان را گم کرده و ما را راحت بگذارید بروید مردمان سربه راه دیگری پیدا کنید و آنها را به بهشت رهنمون شوید

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور September 11, 2019 03:55 PM

کلیه راهکارهای خامنه ای منجر به فجایع در سطح کشور است
جالب اینکه احمق تر و خائن تر و جنایتکارتر از این فرد برای رهبری هشتاد میلیون پیدا نمیشده !

گزارش یا اعتراض به این نظر


Babak September 11, 2019 07:11 PM

گویند که هر درد و بلایی به جهان است
تقصیر نمایان شدن موی زنان است
چون شال زنان رفته عقب توی خیابان
وضعیت اقلیم چنین در نوسان است
کولاک به پا گشته به ایلام و سنندج
در حاشیه لوت ببین سیل روان است
عریان شده گیسوی زنی بر لب یک رود
این جرم و گنه موجب خشکیدن آن است
از لرزش اندام زنی بوده به یک رقص
گر زلزله در جهرم و رشت و همدان است
افتاده اگر آتش قهری به پلاسکو
چون موی زنان در ملاء عام عیان است
یا جام شرابی نوشیده به یک بزم
طوفان شن و ماسه به اهواز وزان است
یک خواب بدی دیده بزرگی که ز ساپورت
آتش ز دماوند به حال فوران است
گویی که خداوند فقط داخل ایران
آنهم فقط از پوشش زنها نگران است

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  17015 بازدید |


© copyright 2004 - 2019 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.