آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

سه شنبه، 13 خرداد ماه 1399 = 02-06 2020

کرونا؛ یک عمامه دار دانه درشت به درک واصل شد


نشریه آمریکایی فارین پالیسی به نقل از چند مقام ارشد طالبان از مرگ «هبت الله آخند زاده» رهبر این گروه براثر ابتلا به کرونا خبر داد.

به گزارش فارس، خبر ابتلای رهبر طالبان به کرونا از سوی فارین پالیسی و به نقل از چندین مقام ارشد این گروه از جمله «مولوی محمد علی جان احمد» از فرماندهان ارشد نظامی سابق افغانستان منتشر شد.

احمد پیش از این گفته بود که آخند زده بیمار بوده، اما در حال درمان است. اما به گفته ۳ فرمانده ارشد دیگر طالبان که در شهر کویته پاکستان مستقر هستند، رهبر طالبان براثر این بیماری درگذشته است.

فارین پالیسی در این باره افزود: یک مقام ارشد دولت افغانستان نیز اعلام کرده که بسیاری از مقامات مذاکره کننده طالبان در دوحه قطر به کرونا مبتلا شده و این موضوع مذاکرت بین الافغانی که قرار است چند هفته دیگر آغاز شود را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.

نشریه آمریکایی فارین پالیسی گزارش داده بود رهبران ارشد طالبان به کرونا مبتلا شده و در حال حاضر پسر ملا عمر، بنیانگذار طالبان به عنوان رئیس موقت این گروه را رهبری و هدایت می‌کند.

همچنین برخی از مقامات ارشد طالبان اعلام کردند که طی ۳ ماه گذشته آخندزاده در مناسبت‌های عمومی شرکت نکرده و حتی پیام وی به مناسب عید فطر نیز ضبط نشده و صرفا متن آن منتشر شده است.سعید. خیامی February 26, 2020 03:51 AM

ایندفعه خود حکومتی های بی شرافت هم مبتلا خواهند شد حالا میفهمند یک من ماست چقدر گره می‌دهد ! ! ! !

گزارش یا اعتراض به این نظر


comand February 27, 2020 11:07 AM

بیشرف دروغگو میخواهید مردم را ساکت کنید حتما علی چلاق هم با اهل بیت همهگی در باغ ویروس کرونا تشریف دارند مردم ایران دیگر گول شما را نمیخورند یک عمامه یک دار یک پاسدار یک دار

گزارش یا اعتراض به این نظر


ساسان February 27, 2020 12:24 PM

این بی شرف های جنایتکار که ۴۱ سال است همه چیز را از مردم ایران پنهان میکنند حالا چطور شده که یکدفعه با مردم رو راست شده و خبر های خصوصی خود را به مردم اطلاع میدهند؟
باور نمی کنم
امید وارم که مردم ایران بر این ویروس غلبه کنند ولی نه این آدمخوار جنایتکار

گزارش یا اعتراض به این نظر


mehr February 27, 2020 01:37 PM

ظاهرا برای فرار فکر بدی هم نیسب
این سالم است و دروغ میگه

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم February 27, 2020 02:09 PM

مردم عزیز ایران با تمام وجود و خلوص نیت آرزو می‌کند که ویروس هرچه زودتر شما و امثال شما انگلها را نابود کند من آرزو میکنم که ویروس به شما غلبه کند و بزودی حلوای مرگ شما را میل کنم انشاالله

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی اصل February 27, 2020 02:28 PM

مگراین رژیم اظهار نمیکن که زیارتگاه ها محل شفا ی کروناودیگرامراض میباشد؟پس چراهرکدام ازاین اخوندهای حکومتی وسردمداران حکومتیبه اظهار خودشان کدونایی میشوند بجای دخیل بستن در زیارتگاههابه ویلاهای شخصی و یا ویلا های سپاه در نقاط خوش اب و هوا وساکت پناه میبرند؟پس نتیجه میشو که این شارلاتان ها و بیناموسانهمگی دروغ میگویند و فقط بخاطر ترس از گرفتاری در دام ویروس کرونا از قم و تهران بسوی ویلا های شخصی فراری شده اند لعنت خدا بر این اخوند های دین فروش و کذاب که ملت مظلوم وساده را با پنهانکاری و شارلاتان بازی دست انداخته اندوملت باید اگاه باشندونسل این قوم بیناموس را از ایران پاک نمایند فقط با همبستگب و اتحاد قبل ازانکه کرونا همهگیر شود و دیگرقدرت عمل را از ملت بگیرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


لیلا February 27, 2020 02:52 PM

احتمالا اون ظریف ماله کش هم باید گرفته باشه چون اون رفت چین اون پاسدارهای آلوده را برگرداند و به سر الاغ ها هم گزارش داد

گزارش یا اعتراض به این نظر


...azadeh February 27, 2020 03:22 PM

قفط مرگ این جنایتکاران می تواند ادعای آلوده بودن آنها به ویروس کرونا را قابل باور کند پس ما منتظر شنیدن خبر مرگ تک تک این خونخواران هستیم!

گزارش یا اعتراض به این نظر


...azadeh February 27, 2020 03:22 PM

هم میهنان دردمندم!نه دلتان برای این خونخواران شارلاتان حکومتی، که باظاهرولحن مظلوم نمایانۀ چندش آوری اعلام میکنندآزمایش مثبت داشته اند،بسوزدونه حتی باورکنید!این جنایتکاران،اول ازهمه،درمحلهای امن ومجهزبهمه نوع امکانات پزشکی خزیدند(مثل بمرخصی رفتن اعضای مجلس خبرگان ولایت الدنگ!یامجلس نمایندگان دزدوبیشرافت)وحالابرای توجیه،ومشروع جلوه دادن مخفی شدنشان دربرج وباروهای مجهز،وتعطیل کارحکومتداریشان!(درشرایطی که اقشارمختلف مردم مصیبتزده،ازدسترسی بابتدائی ترین امکانات بهداشتی،وپزشکی محرومند)یکی یکی میآیندوباگردن کج وصدائی که انگاردرحال مرگند(انشاءالله)اعلام میکنندکه نتیجۀ آزمایش آنهامثبت بوده!بااین روال،فکرمیکنم،کم کم،مامردم کروناوآخوندزده،بدهکارشان هم بشویم!لابدیکی دوروزدیگرهم ازمامیخواهندکه برویم برای سلامتیشان نذرکنیم وبصندوقهای حسنه شان بینندازیم!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو February 27, 2020 04:56 PM

اگردرکشورهای اروپائی چنین شود وباعث شود بسیاری ازشهروندانشان لاعلاجانه باید درمنزل بمانند نگرانی مالی و خوراکی نخواهد داشت زیراکه حکومت هایشان با دارائی ها بانکی واندوخته های همه شکل وفرم اضطرای به کمک شان خواهد آمد ولی اوضاع درایران با کشورهای اروپائی اززمین تا آسمان تفاوت دارد و مردم ایران درحقیقت چهل سال ازحکومت رانده شده اند و مورد چپاول های انچنانی قرارگرفته اند وحکومت آخوندی نتنها به آنها کمکی نکرده و نمی کند بلکه خواهان تلف شدن آنهاست ومردم لاعلاجانه باید برای گذاران زندگی شان همچنین درخیابان ها و ادارات و غیره برای شغل شان تردد کنند دردوران رئیس جهمورنمائی قبیلی روحانی دریک قبضه ۳۵میلیاردلارازدارائی مردم ایران به سوریه وعراق اختصاص داد مردم آس وپاس ومال باخته که همچون مرغ ها وخروس ها درقفس اسلام گرفتارشدند حالا چه باید بکنند؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


baran February 27, 2020 07:40 PM

مردم گول این کفتارهای روباه صفت رو نخورین این شخص اگه راست میگه با این سن و سالش باید تا دو روز دیگه بمیره اگه مرد؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


اسمال در نیویوک February 27, 2020 08:47 PM

این موجود خبیث ترین آخوند روزگاره دروغ میگوید هر زمان هم که گفتن مرده بازم فبول نکنید

گزارش یا اعتراض به این نظر


mageh corona ma ra nejat bedhe February 27, 2020 11:30 PM

دموکراسی مال خر است!
لنین اولین کسی بود که این را گفت و عمل کرد
روسیه جلوی ایرانیها را گرفت چین هم همینطور

گزارش یا اعتراض به این نظر


مرگ بر آخوندهای جنایتکار! February 28, 2020 10:47 AM

این آخوندفسیل،خسروشاهی خونخوار،کمِ کم سن وسال پدرجدمراداشته!خب حالااین کفتاربدرک واصل شده که شده!
حالاهرکدام ازاین جانوران،بهردلیلی که بجهنم بروند،علت راابتلابه کرونااعلام میکنند تامامردم مثلاًباوضاع مرگباری که برایمان ساخته اند راضی بشویم وتن بدهیم وبگوئیم ببین خودشان هم مبتلامیشوند ومیمیرند!پس همین است که هست!امااینبارتامغزاستخوان فاسدشان کورخوانده اند!
این کثافتهای دجال خیمه شب بازاگربفرض هم به کرونامبتلامیشوند اولاًبخاطرحشرونشرشان باآن طلبه های دستبوس مزدورچینی شان بوده که درجریان بخوربخورهای 22 بهمن شان،موقع بوسیدن دست آیت الشیطانهای جنایتکار،اَخ وتف آلوده به ویروس کرونایشان رابسراپای این قاتلان مردم مالیدندوقس علیهذا(نوش جانشان)وثانیاً بمحض اطلاع، حوزه های جنایت رابستندودرسوراخهای مجهزبه همه نوع امکانات پزشکی مخفی شدند!مرگ برآنها!

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی February 28, 2020 04:07 PM

این مردک دروغ میگوید که تست او مثبت بوده اگر مثبت بوده چرا در پذیرفته چند نفر بعنوان فیلبردار و صحنه گردان این نمایش در کنار او قرار بگیرند اینها دارند از ویروس کرونا هم نمایش تبلیع=غاتی درست میکنند این قبیله بی ناموس ترس ترین شبه انسانهای جهان هستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو February 29, 2020 09:32 PM

تعجب تان نمیشود که چرا بسیاری ازعناصرحکومتی ومجلسی هم مبتلا به ویروس شده اند؟ درهیاهوی انتخابات مجلس چه بسیاری که درصدد ورود به مجلس بوده اند و چه اقشاری که درمجلس بوده اند که درصدد انتخاب شدن دوباره بوده اند برای دریافت کمک اللهی درتائید شدنشان دراتخابات مجلس راهی حرم قم و با ضریح حرم قم ومشهد لمس وتماس داشته اند آخوندها که که یا خودشان و یافرزندان شان و یا چپاولگران حکومت آخوندی هم چنین کمک الهی نیازداشتند که برای ورود به مجلس تائید شوند هم به همین شکل وفرم مبتلا شده اند ازآنجائیکه علی خامنه ای دانسته ازاین موضوع درجهت پنهان کردن آن برامده است وافشاگری درمورد چگونگی مبتلا شدن این عناصرحکومتی ومجلسی و اخوندها را بشدت موقوف کرده است ---ضریح حرم ها بجای کمک به مریدان اسلامی ویروس کرونا تقدیم کرده ومی کند ! !

گزارش یا اعتراض به این نظر


kambiz March 1, 2020 05:32 AM

دروغگو شرم کنید و از این ویروس که خیلی بهتر از شما اخوندهاست به نقع خودتان استفاده نکنید تا سقط نشی باور نمیکنیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


...azadeh March 2, 2020 10:56 AM

بدانیم تا "ویــــروس آخــــوند خونخوار"،و "نظـــام کشتـــار" در تمامیت اش وتا سلول و ذرۀ آخر، با تمام دستجات وباندها و ابزار سرکوب اش و در رأس همه سپاه تروریست اش، کفن نشـود ــ این وطن وطن نشود!

گزارش یا اعتراض به این نظر


faraj March 2, 2020 02:18 PM

خشم خدا از طریق این ویروس به این رژیم فاسد دارد دامنشان را میگیرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


چاووش March 3, 2020 01:24 PM

آقا یکی بره از سر گور این زالو صفتان عکس بندازه ببینیم واقعا گور به گور شدند یا نه یا باز کلک زدند

گزارش یا اعتراض به این نظر


علی March 3, 2020 02:59 PM

یاد میرزاده عشقی بخیر که برای مرگ این گونه جانورها شعر زیبایی گفته
شفق سرخ نوشت آصف کرمانی مرد
غفرالله کنون بر اثرش باید ر....
به مدرس نتوان کرد جسارت اما
آنقدر هست که تا فرق سرش باید ر....

گزارش یا اعتراض به این نظر


کمبوجیه March 3, 2020 03:17 PM

ویروس تاج افتاده به جان ویروس عمامه

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 3, 2020 09:08 PM

ویروس کرونا که هیولائی کشنده است جان بسیاری ازهموطنان را گرفته است و ببسیاری را هم مبتلا وبیمار ونگران روحی وروانی کرده است یک موهبت غیرقایل توصیفی هم دارد موهبت غیرقابل توصیف برملا شدن وعریان وافشا شدن تمامی مهملات اسلامی هزاروچندساله است چه ایات و چه سوره ها و چه حدیث اسلامی باشند که اخوندها ومریدانشان با توصل به آنها خودشان نماینده گان خدا میدانند وبدینوسیله ها ازگزندروزگارو بیماری محففوظ می مانند بسیاری از مردم برایشان تمام وکمال روشن شده است که اسلام برای آنها درمانی دارد ونه اسلام و نه زیارتگاه ها و مساجد ونه کربلا و مکه ونه علی خامنه ای وتا اکنون هم که شربسیاری بیمارهای کشنده مهلک درامان بوده اند تنها بادروهائی که توسط کاشفان ومحققان غیرمسلمان کشورهای غربی ساخته شده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


...azadeh March 4, 2020 08:58 AM

هم میهنانم!
اگراین جانوران وحشی بعلت ویروس کرونابگوررفته باشند،حق شان جزاین نیوده،بلکه بسیاربدترهم بوده،چراکه ویروس همه نوع دردورنج، وحالاهم کرونارااین خونخواران ضدبشربرای ماتدارک دیدندوبعمد شیوع دادند!گاهی خودشکنجه گرهم،موقع شکنجۀ قربانی،ممکن است آسیبی ببیند!پس مرگ نفرات"ولایت ویروسی"نوش جانشان باد!
ولی بدانیم ممکن است این جانوران رذلِ هزاررنگ،فِلنگ رابسته وبه کشورهای دیگری رفته ودرسوراخ کاخ وویلاهای مجهزشان مخفی شده باشند!باورکنیداحتمالش بسیاربالاست!همانطورکه بسیاری ازنازیهای هیتلری،بعدازشکست،بکشورهای دیگری؛مثل آرژانتین فرارکردند،ودرآنجا دوباره بساط مخفی کشتارراه انداختند!باورکنیدازآخوندهای فاشیست ضدبشر،همه نوع دغلبازی جنایتکارانه برمیآید!پس چراماتابحال چهرۀ بیمارومردۀ حتی یکی از ویروسهای بدرک واصل شدۀ حکومتی رادربستر مرگ شان ندیده ایم؟!

گزارش یا اعتراض به این نظر


باقر کرباسی March 4, 2020 10:29 AM

در این دنیايی که کسی اقدامی جدی علیه حکومت ملایان نمی کند باز رحمت به کرونا که چند نفرشان را سقط کرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


نسل بیدار March 4, 2020 11:03 AM

در بحث دادگاهی شدن سران رژیم گفته بودیم که هر چه سقوط نظام طول بکشد شانس اینکه بسیاری از سران رژیم پایشان به دادگاه‌های مردمی برسد کم می شود * زیرا خیلی‌ها نمی خواهند که حقایق چهل و یک سال گذشته برای مردم ایران و جهان روشن شود *

و خدمت شما عرض کرده بودیم که آماده باشید تا قبل از سقوط رژیم بسیاری از طریق آمپول هوا، غرق شدن در آب، گلوله، یا از طرق دیگر کشته شوند * لابد این یکی از طرق دیگر است که به فکر ما نرسیده بود *

زمان پاک سازی قبل از سقوط رژیم فرا رسیده * و این تازه آغاز پاک سازی است * گر چه طبق معمول مردم بیگناه نیز باید هزینه این پاک سازی را نیز بپردازند * یک دلیل دیگر که چرا هر چه زودتر این رژیم سقوط کند به نفع ایران و ایرانی است *

گزارش یا اعتراض به این نظر


... March 4, 2020 11:39 AM

هر وقت خبر مرگ ویروسهای اعظم خامنه ای و روحانی و رئیسی رو شنیدیم و جسد مرده شان را دیدیم قبوله!

گزارش یا اعتراض به این نظر


ساسان March 4, 2020 12:06 PM

یک سرکوبگر دزد و قاتل شکنجه گر کمتر
دنیائی بهتر
به دوزخ رفت

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام March 4, 2020 05:48 PM

مرگ این پاسدار شایعه است گویا رفته زادگاهش ب ا

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 4, 2020 08:16 PM

جناب سرگردان سپاهی که ازکشتن مردمان درتظاهرات لذت می برد وهمچنین کارنامه آنچنانی درکشتن هموطنان دارد تصورمیکرد که ازترورمردم درامان است و همچنان با ثروت و اندوخته های همه شکل وفرمی که خدای اسلام به وی تقدیم کرده است ونمازها آنچنانی و روضه های انچنانی ومطالعه روایت ها و سوره ها و ایات اسلامی عزیز دربار خدای اسلام و حضرت های تازی چه درقم و چه درمشهد وکربلا بدورش همچون سپری برضد گزند روزگارساخته اند محال است که با موردی کوچکترازسرسوزنی سقط شود که سقط هم شد حالا براقشارمردمی که تصورکرده ومی کنند که اخوندها و مریدانشان انتخابی خدا هستند وارتباطات خدائی دارندو تبرک و قابل احترام هستند روشن شده باشد که تمامی توهم وتخیلی خودگول زنانه و خودتحریم کننده کانه نبوده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


مسعود March 5, 2020 01:34 AM

با درود
با کامنت یا دید کاربروهموطن گرامیم mehr همنظرم از این جانوران جانی فطرت همه چیزبرمیاد ومن پیشنهاد میدم با همت خودمون عکسهایی رو از این جانیان رو در حالتهای مختلف منظور بدون ریش یا هر تغییر چهره ایی که بتونن پشت اون خودشون پنهان کنن رو عیان کنیم و هر کدوم ازمایکی از این گله درنده رو هدف قرار بدیم و نشون بدیم کار ارزشمندی میشه اگه هموطن عزیزی در بینم هست که در کار فتوشاپ مهارت دارن یا روش اینکارو یا توضیح مختصری بدن بصورت خلاصه و مفید برای اشخاصی مثل من بدن تا تو همین جا البته با کمک ابران پرس نیوز درج بشه با ذکر کاری از طرف ما کامنت نویسها میدانم اینکار جدیدی نیس و قبلا هم اینکار رو ارتش امریکا انجام داده ولی فراموش نکنید ما هم ارتشی هستیم برای خود و با انگیزه بالاتر وبایستی از همه ظرفیتها استتفاده کنیم برای رهایی از چنگال اهریمن

گزارش یا اعتراض به این نظر


Roberto March 5, 2020 03:31 PM

جان به جان به درک واصل شد، حالا در جهنم اجنها دارن ترتیبش را میدهند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی March 5, 2020 04:02 PM

ملایان یک زمانی در هنگامه خطتبه های بعد از نماز جماعت درمساجد توصیه میکردند هر مسلمانی مکلف است در هنگام خوابیدن اشهد خودش را بگوید تا بقول آقایان مورد آمرزش حق تعالی قرار بگیرد حالا ویروس میکروسکوپی کرونا به این جباران و مفتخوران و دکه داران دین حتی این فرصت را نمیدهد که برای خودشان اشهد اقامه کنند با علبه دیروس بر سیستم تنفسی شان خفقان میگیرند و بدرک واصل میشوند

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم March 5, 2020 07:19 PM

عضو هیئت رئیسه فدراسیون شنای کشور مطمعن هستم که شنا نمیدانسته
این انگل های بیسواد همه بدون داشتن کوچکترین اطلاعات پست های مهم را اشغال می‌کنند و حقوقهای آنچنانی کوفت می کنند نتیجه را هم می بینیم یک مملکت عقب افتاده هستیم، از هر نظر لعنت به روح بنیانگذار این حکومت پلید ،

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام March 6, 2020 05:06 AM

آخرین نفله شده ضریح لیسان ولایت حسین شیخ الاسلام است که از دانشجویان بیسواد انجمن اسلامی دانشجویان امریکا بود که در اوایل انقلاب به عنوان سخنگوی وزارت خارجه اسلامی چندبار بیسوادی و نادانیش را در مصاحبه با تد کاپل در شبکه ای بی سی در بنامه نایت لین که با گروگان گیری دیپلوماتهای امریکائی آغاز شده بود به انظار عموم رساند باشد که این روند پیوستن خیل این کودنان به لقاح الله ادامه یابد

گزارش یا اعتراض به این نظر


بهار آزادی March 6, 2020 11:53 AM

ولی تازمانی که شخص"خامنه ای"،"روحانی"،"رئیسی"،"لاریجانیها" و " سلامی و حاجی زاده" وووو، یعنی تک تک سردسته های حکومت خونخوار ولایت فقیه، سَرِمرگ برزمین نگذارند وبگور نروند، آتش خشم و سوز دل ما مردم ایران از ستم ها و جنایتها، و فقر و فاقه ای که این خونخواران بر ما و سرزمینمان تحمیل کرده اند، ذره ای تسکین نمییابد!
این جانیان خونخوار بدانند که مرگشان بدست ویروس کرونا، نسبت به مرگی که ما مردم عاصی و حقطلب ایران برایشان تدارک دیده ایم، مانند وزشی است نسبت به سوختن و خاکستر شدن درشعله های سرکش آتش!

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی March 6, 2020 02:55 PM

یک سئوال باید با علی خامنه ای ملعون وجنایتکار در میان نهاده شود چرا عمامه دارانی که در اثر ویروس کرونا بدرک واصل شدند دست بدامان ائمه اطهار واولیاء و انبیاء واوصیا نشدند تا از مرگ رهائی یابند؟؟؟؟ مگر نه اینکه همه شان ذاکرین وخاطبین عصمت وطهارت بودند؟ نتیجه اینکه دوران ترویج خرافات و مزخرفات دینی خاتمه یافته وکرونا میتواند مبنائی برای حرکت ایران وایرانی بسوی یک رنسانس زیر بنائی باشد تردید نداشته باش حاج علی آقا

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 6, 2020 09:08 PM

خیلی از مقامات حکومتی به کرونا مبتلا شده اند. خامنه ای ازآنجائیکه از ماجرا خبر داشته هنوزبه ویروس مبتلا نشده است البته امیدواریم بماند و در دادگاه نورنبرگ نازی های جمهوری اسلامی با حضور بازماندگان قربانیان کرونا محاکمه شود

گزارش یا اعتراض به این نظر


hamvatan March 6, 2020 09:39 PM

به به لذت بردم آخوند باید بمیره !

گزارش یا اعتراض به این نظر


ساسان March 7, 2020 10:16 AM

از مرگ کسی که زندگی اش باعث درد و بدبختی و مرگ و زندان و شکنجه مردم است خوشحالم
یک لچک بسر فاشیست مرتجع کمتر دنیائی بهتر
راهی دوزخ شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


ناصر March 7, 2020 09:20 PM

اخوند محمد خلفی معاون رییسی هم به درک واصل شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور March 8, 2020 11:06 AM

در جواب هموطنانیکه میپرسند که این جنایتکاران چرا به اسلافشان، ائمه اطهار؟! پناهنده نمیشوند، باید خاطرنشان کرد که انها یا با بیماری و یا بدست مردم ستمدیده بقتل رسیده و زحمت را کم کردند
در ائمه طهارتی در کار نبوده که بتوان بدان پناهنده شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان March 8, 2020 01:19 PM

کلمه آخر این آخوند الاغ چنین است کدهن که الاغی یعنی اکر به این ملاقات ایمان داری بدان که حتما تو الاغی این مردک خر به دنیا آمد و یابو از دنیا رفت یکی نیست یه این حیوان بدوی بگوید توکه طب امام موسی کاظم داشتی که با پنبه آغشته به روغن بنفشه در فلان جایت شفا می یافتی پس چرا به بیمارستان رفتی و لوله اکسیژن بیمارستان را آلوده به کرونا کردی بروید دعای حاجت بخوانید قرآن سر بگیرید بجای ماسک و داروی ضد عفونی داروی نظافت استفاده کنید تا در آن دنیا حوی بیچاره مجکوم به همخوابگی با شما را به بیماری آلوده نکنید

گزارش یا اعتراض به این نظر


اریان March 8, 2020 01:21 PM

میگم این گور به گور شده تا دم مرگ هم شر و ور میگفت تو از کجا میدونی با خدا ملاقات میکنی اولا همچین چیزی نیست ولی گیریم تو با خدا ملاقات کردی خوب مگر چه میشه دیگه وقت این جور چرتو پرت هانیست بیشتر مردم در این بحران کرونا فهمیدند حسن و حسین و علی اینا شر ور ملاها است و اگر درست فکر کنند می فهمند آنها هیچ غلطی نمیتوانند بکنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان March 8, 2020 02:43 PM

راستی آیا تا کنون فکر کرده اید ؟ با رفتن اولین بیمار کرونایی به بهشت موعود منادیان جهل و خرافه در میان انبوه مسلیمن بهشتی این بهشت الله به چه جهنمی تبدیل میشود حوری و غلمانهای محکوم به همخوابگی با هیولاهای داعشی اغشته به ویروس کرونا با تب بالای 38 درجه ممنوعیت ماسک و استفاده الکل پاک کننده ! بهشت الله جامعه وحشت و بیماری شده است از این رو جهنم موعود بهشتی است که حد اقل در آن بجای اخوند داعشی و امام نسخه پیچ پنبه آعشته به روغن بنفشه دانشمندان لا مذهبی مانند روبرت کوخ لویی پاستور و دیگران هستند که در میان آتش حماقت الله و جنون بی امانش چاره هر بیماری را کشف میکنند پس از این رو من جهنم را مکان سالم و امن تری از بهشت میدانم

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام March 9, 2020 10:58 AM

یا حضرت کرونا یا افضل الاواریس یا خاتم الامراض یا باب البرزخ تو رو به بزرگواری و کرمت قسم میدم برو سراغ خامنه ای مفعول به عنوان آخرین فاعل طوری خدمتش برس که بخوابه و هیچوقت بلند نشه تمام ملت ایران مدیون و ممنونت میشن یا کرونا ادرکنا قبض الروح السید علی مفعول خامنه ای یا ویروس الوارسین آمین

گزارش یا اعتراض به این نظر


دوغ آبعلی March 9, 2020 03:19 PM

ولی عجب درد بی درمونی آمد افتاد بجونشون، فکر همه چی را میکردن جز این

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی March 9, 2020 05:32 PM

با این حسابی که آخوند خلفی در لحظات هلاکت آیه وسوره میاره بدیهیست که آقا سید علی باید در صف اول دیدار با خدا قرار بگیره چرا رفته توی سوراخ و غایم شده؟ رهبر مسلمانان جهان چرا از دیدار با خدا داره طفره میره واز چنین ملاقاتی در هراس افتاده؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم March 9, 2020 06:04 PM

خوشحالم که هر کدام از این یابوها دهان باز می‌کند جز مزخرفات و لاتاعلات چیز دیگری نمی دانند هر کدام چند آیه شیطانی حفظ می کنند و ادعای عالم بودن میکنند در حالی که همه بیسوادی بیش نیستند کره خر بدنیا می آیند و مثل خر بزرگ میمیرند البته بلانسبت خر بیچاره

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 9, 2020 09:36 PM

نه لعنت ونفرین مردم ونه آه وناله های والدینی که فرزندانشان به ناحق اعدام شدند ونه ونه آخ وناله های مضروب شدگان درهنگام شکنجه درزندان ها توانست این جلالدان تمام فاشیست اسلامی را بکشد بلکه ویروس کرونا انتقام تمامی انچه که برمردم ایران کردند را گرفت دراین مورد هم بسیارتشکرازویروس کرونا ویروس کرونا بازهم لطف جلادان و ظالمان و عبابردوشان و هبرش را هم بکش

گزارش یا اعتراض به این نظر


Hamid March 11, 2020 10:47 PM

اگر روزی روزگاری حتی بگن از این خونخوارهای مفتخور کسی تلف شده من باور ن می کو نم ،
این کثافتها انقدر سگ جون و دروغگو هستن که سر ازراییل رو کلاه گذاشتن و بخاطر همینهم اون خیلی مواظب
در ضمن مگه به ماها رو منبر نمیگفتن امام فلان مواظب فلانهاست پس چی شد؟
چرا خانه خدا رو بستن؟ اونجا که اصلا هیچکس نباید بترسه ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاریکامراناتور March 13, 2020 05:17 AM

این بی شرف ها تخم دروغ هستند و حتی از کرونا برای تبلیغات شخصی استفاده میکنند و تا سقط نشوند ادعای ان ها را باور نکنید

گزارش یا اعتراض به این نظر


ساسان March 13, 2020 07:21 AM

چشم براه خبرهای خوش در مورد به دوزخ رفتن این جرثومه فساد ولایتی هستیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام March 13, 2020 11:50 AM

باید گفت اگر کرونا ولایتی را بدرک واصل کند شاید این مهمترین خرمهره ارژیم است که تا کنون در میان چند دوجین دستار بند و پاسدار و تروریست به گاینات هپروت سر میکشد و شاید تلخی این روزگار دشوار را به کام میلیونها ایرانی زجرکشیده چهار دهه سیاهی و تباهی کاهش دهد

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام March 13, 2020 04:23 PM

ایران را چهار عامل بر باد داد آخوند بی شرافت روشنفکر بیسواد و سمبل حماقت شاهنشاه بی کفایت و ملت از همه جا بیخبر غرق در جهالت ایراندوستان به پا خیزید

گزارش یا اعتراض به این نظر


ساسان March 13, 2020 05:33 PM

یک دزد جنایتکار و سرکوبگر فاشیست کمتر
دنیائی بهتر

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام March 13, 2020 07:59 PM

باید گفت اگر کرونا ولایتی را بدرک واصل کند شاید این مهمترین خرمهره ارژیم است که تا کنون در میان چند دوجین دستار بند و پاسدار و تروریست به گاینات هپروت سر میکشد و شاید تلخی این روزگار دشوار را به کام میلیونها ایرانی زجرکشیده چهار دهه سیاهی و تباهی کاهش دهد

گزارش یا اعتراض به این نظر


نوفان خشم March 16, 2020 10:55 AM

مرگ این درجه دو و سه و آخری ها خب یک تبسمی بر لبمان می آورد و یک مقداری دلمان را شاد میکند ولی آتش سوزان خشمی را که به دل و جان و همۀ وجودمان افتاده هیچ آرام نمیکند، ما منتظر خبر مرگ خامنه ای و روحانی و باقری وووخلاصه درجه اولی هایشان هستیم! یا ویروس می کُشدشان، و یا توفان خشم ما به درک واصل شان میکند! و چه زیباست چنان روزی!

گزارش یا اعتراض به این نظر


hamvatan March 19, 2020 04:07 PM

حقیقتگو March 19, 2020 07:11 PM

مسئول حوزه علمیه قم که سالها به ارتجاع پراکنی وتبلیغ های آنچانی حجاب و همچنین به کرارات به کربلا و نجف و مکه شرفیاب شده بود که تصورمیکرد بدورش حصاری خدای اسلام کشیده شده است و تاتوانست درجهت ستایش و تمجید تازی های اشغاگرایران پرداخت ونه لطف خدای اسلام شاملش شد ونه لطف پیامبراسلام ودوازده امامش و به درک واصل شد این ارتجاع زده گان تمام بی مصرف ودرعمق جهل وبیسوادی که تصورمیکردند که موهبت انچنانی هستند که هرآنچه زورمی گویند و چپاول می کنند امری مسلم بوده ومی باشد درجنهم هیولائی ویروس کرونا که رهبرتان برپا کرده است بسوزید

گزارش یا اعتراض به این نظر


سفیر March 19, 2020 08:38 PM

جالب بدونید که آخوندها یروس کرونا را وارد ایران کردن برای ویرانی ایران وانتقام ازملت شریف ایران نمی دانستند که یقه خودشونو رو میگیره اینهابه امید اینکه مردم رونابود میکنند خودشونیها رو هم دارن سقط میشن ،،،

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی باشرف March 23, 2020 06:25 PM

امریکابه توشیادبنفش بیناموس نمیخادکمک کنه برای ملت ایران که کرونارابخاطرماندگاری رژیم منحوس به ارمغان اوردی کمک دارویی وتجهیزات پزشکی میکنه وتوبیناموس بیشرف با چلاق دجال در بازارازاد مبفروشی وپولش رابه تروریست های سوریه حشت الشعبی میرسانی ودرمقابل بعلت نبودتجهیزات پزشکی دمبدم پرستاران ودکترهای باوجدان وزحمتکش پرپرمیشوندلعنت خدابرتوواربابت لعنت خداوملت برخاندان تووعلی چلاق بیناموس هاازایران بریدبه درک ملت ایران شماهای بیناموس وطنفروش وادمکش وکثافت لجن رانمیخواهندهیچ کشوری مجازنیست برژیم خونخوارتروریست پرورایران کمک ارزی نمایدتمام پولهاودخایرارزی ملت ایران صرف تروریست های سوریه وعراق وغیره میشود وبایدکمکهای پزشکی تحت کنترل صلیب سرخ جهانی مستقیما تحویل بیمارستانهای ایران گرددتااز بازارهای ایران وکشورهای عراق وسوریه سردرنیاردمرگ بررژیم خونخوار

گزارش یا اعتراض به این نظر


علی March 25, 2020 12:37 PM

تنها باید گفت:کرونا متشکریم

گزارش یا اعتراض به این نظر


azadi March 28, 2020 12:44 PM

آخوند جمال خلیلیان، استاد اقتصاد - اقتصاد که مال خر بود باید این ویروس ملعون را که خیانت به اسلام کرده را به چنگ آورد و در ملا عام اعدام کرد بخصوص نسخه ی جنی و ایرانی کشش را البته تسلیت میگم به ایرانیا واقعیی که عزیزانشان را از دست داده اند بخاطر بیکفایتی این فسیلهای ماقبل تاریخ

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush March 28, 2020 01:19 PM

این یک لیست بسیار دلنشین و آرامبخش است! هر روز چند تا از اینها مثل مگس‌های سم پاشی شده بر زمین افتاده و هلاک میشوند

گزارش یا اعتراض به این نظر


سفیر March 31, 2020 12:55 PM

جمهوری کفر وظلت اسلامی کرونا رو وارد کشورکردکه انتقام ازملت شریف ایران بگیره وباوروداین ویروس کرونا چندنشان روحدف بگیره جالب اینجاست که فکرنمی کردن اول یقه اخونداروبگیره به هرحال این کرونا رفتنیست و مطمعنآ جمهوری ستم وکشتارهم باهاش خواهد رفت ،،

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو April 1, 2020 09:27 PM

درتعجب وحیرتم که این اقشارجانیتگرودزد و چپاولگرکه تصورمیکردند که به شبکه خدای اسلام وامام ها و پیامبراسلام متصل هستند و دیواره ای نامرئی نتیجه هزاران رکعت نمازو تردد بدورکعبه و کربالا وقوه جادوگری اسلام بدورشان کشیده شده است چنین طعمه ویروس کرونا شدند وسقط شدند این جماعت تمام فاسد تازی تبارها انکارباورشان نمی شده ونمیشود که ویروس کرونائی که رهبرشان به مردم ایرانی ایران تقدیم کرد شامل خودشان هم بشود اکنون این سقط شده گان حکومتی بدورخدای اسلام حلقه زده اند که ما برایت چنان وچنان کردیم چرا گذاشتی ویروس کرونا سقطمان کند؟ یالله خدای اسلام پاسخ سئوال ما سقط شده گان را بدهید که حالا تکلیف میلیونها دلاری که درحساب های بانکی داریم چه میشود- تکلیف مجتمعات و خانه ها وهتل ها اتومبیل های لوکس مان چه میشود؟ ما هنوزاسرائیل وامریکا را که نابود نکردیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


setareh April 4, 2020 10:49 AM

هم میهنان!فقط وقتیکه خبررسمی مرگ ایندسته ازعناصروابسته به حکومت خونخوارراشنیدیدباورکنیدکه آنهامبتلا به ویروس کروناشده اند! مهره های اصلی وردیف اول این حکومت ضدبشر،چه بساصرفاًبرای مشروع جلوه دادن خزیدن کامل بسوراخهای مجلّل شان،وپاسخگونبودن نسبت بشرایط مرگبارملت ایران،بدروغ اعلام میکنندکه جواب تست شان مثبت بوده،ولذادرکاخهای مجهزبه کلینیک شان،درشرایط قرنطینه اند!
مثلاً؛بدروغ اعلام کردندکه ولایتی جانی مبتلاوقرنطینه شده!وحالا یکدفعه دربوق میکنندکه یک معجزه ای شده وبهبودیافته!وعامل بهبودی اوهم نه دعای سفارشی خامنه ای،بلکه مصرف یک داروست! لابدپس فرداهم ازاین داروی تقلبی ساخت کارخانه های وابستگان حکومت،منجمله احتمالاًخودولایتی!پرده برداری،ومردمان درگیربابیماری کرونارامجبوربه خریدآن داروی اعجازآورمیکنند!تاازاینطریق آخرین پس اندازمردم راهم بچاپند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو April 17, 2020 09:10 PM

بلاخره حضرت معصومه درگورش درقم بخاطرعشق وعلاقه این مداح به گورش ولطف ومرحمتش به خاندان تازی ها تحمل نیاورد که حتما" باید این مداح را حضوری ملاقات کند وبه ویلایش دربهشت ببرد و چندهوری بهشتی را درجهت خشنودکردن مداح سفارش داد با عرض تشکرازحضرت معصومه که سفینه فضائی با سوخت ویروس کرونا را سفارش داد که این مداح وهمچنین دیگرمداحان سواربران شوند و به درک واصل شوند- البته مداح با میلیونها ثروت و ویلاهای انچنانی و اتومبیل های لوکس و اندوخته بانکی انچنانی با دریافت خبراینکه که به ویروس کرونا مبتلا شده اید و باید با بهشت برپا کرده اخوندهای تازی وداع کنید درحقیقت چه طوفان روحی وروانی براین مداح تازی ها ظهورکرده است و بلاخره انتقام هرانچه درحمایت ازحکومت تازی ها وبرعلیه مردم ایران کرده است با سقط شدنش گرفته شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  99132 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.