آدرس پست الکترونيک [email protected]

آدينه، 24 اردیبهشت ماه 1400 = 14-05 2021

صدور اینگونه احکام علیه بهاائیان كينه توزانه است

در تلاش برای توانمندسازی زنان؛ آتسا احمدآئی، شهروند بهائی به ۸ سال حبس محکوم شد

خبرگزاری هرانا – آتسا احمدآئی رفسنجانی، شهروند بهائی ساکن تهران توسط شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب این شهر به ۸ سال حبس تعزیری محکوم شد. جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات این شهروند اسفندماه ۹۹ برگزار شده و قاضی دادگاه بدون مطالعه دقیق پرونده و به دلایلی از جمله تلاش او برای ثبت یک سازمان مردم نهاد جهت توانمند سازی زنان، اقدام به صدور رای کرده است. وی در دیماه ۹۷ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از ۴۵ روز با تودیع قرار وثیقه از زندان اوین آزاد شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، آتسا احمدآئی رفسنجانی، شهروند بهائی ساکن تهران به ۸ سال حبس تعزیری محکوم شد.

بر اساس حکم صادره توسط شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی افشاری، آتسا احمدآئی رفسنجانی از بابت اتهام “تشکیل و راه اندازی گروه به قصد اقدام علیه امنیت ملی” از طریق درخواست مجوز از وزارت کشور برای یک سازمان مردم نهاد به جهت توانمندسازی زنان به ۴ سال حبس تعزیری، از بابت اتهام “اجتماع و تبانی به قصد اقدام علی امنیت کشور” به ۳ سال حبس تعزیری و از بابت اتهام “فعالیت تبلیغی علیه نظام” به یک سال حبس تعزیری محکوم شده است.

حکم ۴ سال زندان در خصوص اتهام “تشکیل و راه اندازی گروه به قصد اقدام علیه امنیت ملی از طریق درخواست مجوز از وزارت کشور به جهت تشکیل گروه برای توانمندسازی زنان” در حالی صادره شده که درخواست این شهروند برای تشکیل این سازمان مردم نهاد پس از تائید عنوان در وزارت کشور به دلیل بهائی بودن رد شده است.

در صورت تائید حکم صادره و اعمال ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی، مجازات اشد یعنی ۴ سال حبس تعزیری در خصوص وی قابل اجرا خواهد بود.

یک منبع نزدیک به خانواده این شهروند بهائی در خصوص روند دادگاه به گزارشگر هرانا گفت: “درحالی که پرونده خانم احمدآئی طی دو سال گذشته در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران و به ریاست قاضی عموزاد تحت رسیدگی بوده است با دستور قاضی افشاری طی یک اقدام فراقانونی و صرفا به دلیل اینکه پرونده مرتبط با یک شهروند بهائی بوده به شعبه ۲۶ تحت ریاست وی ارجاع شده و قاضی افشاری بدون مطالعه دقیق پرونده اقدام به صدور رای کرده است”.

به گفته این منبع مطلع، قاضی افشاری در جلسه دادگاه با بکار بردن الفاظ توهین آمیز خطاب به این شهروند بهائی و برخورد بسیار نامناسب با وکیل او جلسه دادگاه را برگزار و صرفا با استناد به درخواست پیشین خانم احمدآئی از وزارت کشور جهت دریافت مجوز برای یک سازمان مردم نهاد در راستای توانمندسازی زنان بی سرپرست اقدام به صدور رای کرده است.


آزار بهائیان ایران با شدت بسیار بیشتری ادامه دارد

ژنو- ۵ مه ۲۰۲۱- جامعهٔ جهانی بهائی نگران تشدید اخیر آزار و اذیت‌ها علیه بهائیان در ایران است. به نظر می‌رسد موج اخیر، حاکی از پیاده‌سازی برنامهٔ گسترده‌تر دولت ایران برای افزایش آزار و سرکوب این جامعه است که بزرگ‌ترین اقلیت دینی غیرمسلمان کشور به شمار می‌رود.

در حال حاضر، موجی از یورش به منازل و دستگیری‌های خودسرانه و بی‌دلیل در سراسر ایران در جریان است. تاکنون منازل ده‌ها بهائی در شهرهای شیراز و بهارستان اصفهان مورد حمله قرار گرفته است و منجر به بازداشت بیش از ۲۰ بهائی شده و تعداد بیشتری نیز هر زمان امکان دارد به زندان فراخوانده شوند. این یورش‌ها و دستگیری‌ها، جدیدترین نمونه‌ از فهرست بلند آزار و اذیت‌های اخیر بهائیان ایران است، از جمله توقیف زمین‌ها و املاک بهائیان در روستای ایول در استان مازندران، مصوبه‌ای محرمانه از کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب شهرستان ساری جهت کنترل و سرکوب بهائیان، و منع بهائیان تهران از دفن عزیزان‌شان در قطعه‌ای از گورستان خاوران که قبلاً به آن‌ها اختصاص داده شده بود. این وقایع یک کارزار وسیع دولتی را شکل می‌دهند که هدفش نابودی سیستماتیک جامعۀ بهائی به عنوان یک جامعهٔ زنده و پویا است.

موج‌ حمایت‌های ملی و جهانی از بهائیان ایران، ندای همبستگی جهانی در دفاع از پایه‌ای‌ترین حقوق شهروندان ایرانی را بلند کرده است. در نتیجه، یک جنبه از کارزار مقامات تاکنون خنثی شده و بهائیان تهران توانسته‌اند پنج نفر از درگذشتگان خود را مطابق ترتیبات قبلی در گورستان خاوران به خاک بسپارند.

خانم دیان علائی، نمایندهٔ جامعهٔ بین‌المللی بهائی در سازمان ملل متحد در ژنو می‌گوید: «وقایع اخیر نشان داده است که وحدت و همبستگی در کانون دستاورد‌های حقوق بشری برای همهٔ ایرانیان قرار دارد. این حمایت و همبستگی برای پاسخ به تشدید آزار و سرکوب بهائیان ایران که در حال حاضر در جریان است بسیار ضروری است.»


پخش برنامه با هدف نفرت پراکنی علیه بهائیان از صداوسیما

خبرگزاری هرانا – همزمان با آغاز موج جدید فشارهای امنیتی و قضایی بر شهروندان بهائی در شهرهای مختلف کشور، صدا و سیمای جمهوری اسلامی در یک برنامه تلوزیونی که با حضور مهمانان برنامه پخش شده است اقدام به نفرت پراکنی و طرح مطالبی علیه پیروان این آیین کرده و در قالب یک تریبون یک طرفه، عقاید و باورهای مذهبی این جامعه را دستمایه هجمه کرد. این برنامه که مصداق عینی نفرت پراکنی علیه پیروان یک آیین محسوب می شود اقدام دیگری از سوی حکومت ایران است که در چهار دهه گذشته بصورت روزمره و سیستماتیک حق شهروندی و انسانی پیروان این آیین را نقض کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰، صدا و سیمای جمهوری اسلامی در یک برنامه تلویزیونی، اقدام به پخش برنامه ای با محوریت «بهائیت» و در راستای نفرت پراکنی علیه جامعه بهائیان ایران کرد.

برنامه تلویزیونی «مثل ماه» با اجرای «رسالت بوذری» که در هفته های اخیر از شبکه ۳ سیما پخش می شود در برنامه امروز خود اقدام به انتشار مطالبی با هدف نفرت پراکنی علیه شهروندان بهائی کرده است. پخش این برنامه توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در حالی است که شهروندان بهائی نه تنها در رسانه های رسمی کشور تریبونی جهت دفاع از خود ندارند بلکه هم اکنون ده ها تن از این شهروندان صرفا به دلیل اعتقاد به آئین بهائی و اظهار عقیده خود با احکام حبس در زندان های ایران و یا تحت بازداشت موقت به سر می برند.

این برنامه که مصداق عینی نفرت پراکنی علیه پیروان یک آیین محسوب می شود اقدام دیگری از سوی حکومت ایران است که در چهار دهه گذشته بصورت روزمره و سیستماتیک حق شهروندی و انسانی پیروان این آیین را نقض کرده است.

رسالت بوذری، مجری برنامه «مثل ماه» که اخیرا نام او پس از انتشار ویدئوی گفتگوی توهین آمیز با مهمان دارای معلولیت این برنامه بر سر زبان ها افتاده و اعتراض بسیاری را به همراه داشت علاوه بر اجرای این برنامه علیه شهروندان بهائی، به صورت مجازی نیز اقدام به تهیه گفتگویی دیگر با محوریت نفرت پراکنی علیه این شهروندان کرده است.

هرچند این اقدام صدا و سیما به عنوان یک رسانه حکومتی و رسمی، علیه شهروندان بهائی اقدام تازه ای نیست با این حال به نظر می رسد همزمانی این اقدامات با افزایش فشارهای امنیتی و قضایی علیه این شهروندان در شهرهای مختلف کشور بی ارتباط نبوده باشد.

طی ماه اخیر موج تازه ای از بازداشت گسترده شهروندان بهائی در شهرهای مختلف کشور از جمله اصفهان و شیراز به راه افتاده است. از روز یکشنبه ۵ اردیبهشت، دستکم ۱۰ زن بهائی در بهارستان اصفهان توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و منازل دستکم ۲۸ خانواده بهائی نیز در همین شهر توسط نیروهای امنیتی تفتیش شده است.

از سوی دیگر در تاریخ ۱۷ فروردین ماه دستکم ۷ شهروند بهائی در شهر شیراز توسط نیروهای امنیتی بازداشت و منازل آنان مورد تفتیش قرار گرفت. در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه نیز دو شهروند دیگر در همین شهر توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

در نمونه ای دیگر از افزایش فشار بر پیروان آئین بهائی، در هفته های اخیر مسئولان سازمان بهشت زهرای تهران، ضمن ممانعت از تدفین متوفیان بهائی در گورستان بهائیان به آنان گفته بودند که باید درگذشتگان خود را بر روی محل گورهای دسته جمعی اعدام شدگان دهه ۶۰ در خاوران به خاک بسپارند.


تخریب گورهای جمعی در ایران را متوقف کنید

عفو بین‌الملل اعلام کرد مقام‌های رژیم ایران اصرار دارند که اقلیت بهایی پیکر عزیزانشان را در محل گور جمعی خاوران که محل دفن زندانیان قتل‌عام شده ۱۹۸۸ است، دفن کنند. مقام‌های رژیم ایران با این کار خاوران را در معرض خطر تخریب بیشتر قرار می‌دهند.

دیانا التاوی، معاون مدیر عفو بین‌الملل گفت "این آخرین تلاش جنایتکارانه طی سال های گذشته توسط مقام‌های رژیم ایران برای تخریب گورهای جمعی قربانیان قتل‌عام زندانهای سال۱۹۸۸ در تلاش برای از بین بردن شواهد مهم جنایات علیه بشریت، انکار حقیقت، عدالت و جبران خسارت به خانواده‌ها بوده است." کسانی که به‌زور ناپدید شدند و به‌طور غیرقانونی اعدام شدند"مریم September 9, 2019 05:40 PM

ملاقه دزدیها به ته دیگ خورده و پولهای چپاولشان کمتر شده حالا افتاده‌اند به دزدی اموال بهاییان بی پناه، صد رحمت به گرگ و کفتار ، و ما بی تفاوت باین جنایات نگاه میکنیم و ککمان نمیگزد

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین September 10, 2019 01:22 AM

این تازه آغازِ دزدی از مردم است
اگر دیگر اقلیت هایِ مذهبی پولی نداشته باشند٬ دزدی را اینبار در میانِ مسلمانان آغاز خواهند کرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو October 22, 2019 12:44 PM

چقدر ذلم برای بهائیان این مردم نازنین، بسیار مهربان میسوزد اینها چه گناهی کرده اند مگر پیغمبر نگفته " لا اکراه فی الدین"؟ چرا اینقدر ظلم میکنند ؟! ننگ و نفرین به این رژیم جنایتکار

گزارش یا اعتراض به این نظر


آپارتاید اسلامی !!! January 23, 2020 09:58 PM

نمونهٔ آشکار و بارز از «تبعیض های سیستماتیک اسلامی» علیه اقوام و ادیان الهی اصیل ایرانی!
بعد هم مدام و به دروغ ادعا می کنند، اسلام دین عدالت، برابری، برادری و انسانیت است

گزارش یا اعتراض به این نظر


آریا January 24, 2020 12:33 AM

با هر تبعیضی مخالف هستم ولی اگر 200 سال پیش حکومت آخوندها بر روی کار میآمد و مردم آن زمان به ماهییت اسلام پی میبردند ( مانند امروز) قطعا دینی به نام بهایی وجود نداشت دین بهایی در حقیقت کامل شده شیعه هست و باورشان بر این هست که امام زمان قلابی که وجود خارجی ندارد ظهور کرده و شخصی به نام سید علی محمد شیرازی با لقب سید علی باب ( باب یعنی درب) را به عنوان امام زمان پذیرفتند که به بابی لقب گرفتند و ایشان هم بشارت به ظهور بهاالله دادند و دین بهایی لقب گرفت حال خودتان پیدا کنید پرتقال فروش را! !

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام April 24, 2020 10:45 AM

دین انسان تحویل میگیرد و یک هیولای پست و متعفن یا یک موجود بی دفاع و توسری خور و برده صفت تحویل میدهد نابود باد هر چه دین است چرا که دین نکبت و کین است

گزارش یا اعتراض به این نظر


محسن July 31, 2020 10:13 PM

بهاییان مانند بره هايی هستند که از چهار طرف مورد حمله گرگها واقع شده اند و دارند پاره پاره می‌شوند و آنهایی هم که بی تفاوت ناظر هستند و سکوت میکنند به نوعی خون گرگها در وجودشان است

گزارش یا اعتراض به این نظر


sina October 27, 2020 10:42 PM

علم دانش و انساننیت دین یعنی چرت و پرت

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاریکامراناتور November 23, 2020 09:08 PM

در اسلام "لا اکراه فی الدین" هم دروغ دیگری هست ولی حیرت میکنم از بهائیان اروپا و امریکا که چنان دفاعی از اسلام میکنند که آیت الله ها هم چنان ایشان متعصب نیستند البته علت اساسی اینست که بهائی ها خودشان را پله ی آخر نبوت و نردبان ابراهیمی میدانند و اگر پله ی اسلام خراب شود این ها هم مشروعیت خودشان را از دست داده و آئینشان بر سر خودشان خراب میشود

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدوران روسی December 29, 2020 11:32 PM

چند تا دین در شوروی ,کوبا ، ویتنام ، بلاروس ، نیکاراگوا ازادند ؟
صفر

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام January 16, 2021 04:33 PM

از حق نباید گذشت آزادی مذهبی در بعضی کشورهای کمونیستی از جمله ویتنام هم سطح آمریکا و در مواردی حتی بالاتر هم هست اما اشغالگران شیعه حاکم بر ایران حتی به سایر مسلمانان از جمله سنی‌ها حق داشتن مسجد را هم نمیدهند چه برسد به آیین بهائی که بساط کاسبی آخوند با امام زمان را هدف گرفته است

گزارش یا اعتراض به این نظر


erkmide February 20, 2021 09:21 PM

قبل از هر چیز باید بگم " مرگ بر جمهوری لایت وقیح و سرکرده حرامخورش ، سید علی گدا "
ج ا از همون اول نشون داد و به خوبی ثابت کرد که دین اسلام اون هم از نوع تشیعش ، چیزی جز دزدی و دردغ و ننگ و فساد نیست بد هرجا که کم می آوردند می گفتند " عیب از مسلمانی ماست!

گزارش یا اعتراض به این نظر


ما «اسلام» نمی خواهیم!!! February 21, 2021 07:31 AM

فاجعهٔ تلخ اسلام داری و اسلام فروشی در وطن اشغالی ما،
• به نام اسلام ، ملت ما را «غارت» کردند
• به نام اسلام ، ملت ما را گروه گروه «قتل عام» کردند
• به نام اسلام، به کشور و ملت ما «خیانت» کردند
• به نام اسلام، کشور ما را به «اشغال» خود درآوردند
• به نام اسلام، به زنان و کودکان بی گناه ما، «تجاوز» کردند
• به نام اسلام، منزلت خداوند را به «خون و نفرت» آغشته کردند
• به نام اسلام ، محیط زیست طبیعی (آب، هوا، خاک، جنگلها، مراتع، دریاچه ها، رودخانه ها و حیات وحش) ما را «آلوده،نابود و منقرض» کردند
• به نام اسلام، کشور ما را به «جنگ، ویرانی و نابودی» کشاندند
• به نام اسلام، فقر، گرسنگی، فساد و خشکسالی را برای ملت ما «به ارمغان» آوردند
• به نام اسلام، ظلم، ستم، تبعیض و بی عدالتی را به ملت ما «روا» داشتند
• به نام اسلام، ملت متمدن و آزادیخواه ما را «سرکوب» کردند
• به نام اسلام، حقوق انسانی شهروندان ما را «باطل و لگد مال» کردند
• به نام اسلام، با شکنجه، زندانی، اعدام و سنگسار، خواسته های ملت ما را «سرکوب» کردند
• به نام اسلام، آب وخاک مقدس وطن ما را «حراج» و به بیگانگان «ارزانی» داشتند
• به نام اسلام، خوشی، شادی، دوستی، اتحاد، همبستگی و همزیستی مسالمت آمیز ملت ما را به «عزا، سوگواری، تضاد، نزاع و تفرقه ملی» مبدل کردند
• به نام اسلام، نفرت، نفرت اندیشی، نفرت گویی و نفرت پرآکنی را در کشور ما «نهادینه» کردند
• به نام اسلام، وطن ما را به «پرتگاه سقوط» کشاندند
• به نام اسلام، «قوانین ضد انسانی و خونین شریعت» را جایگزین «قوانین دادخواهی انسانی» کردند
• به نام اسلام، قلم ها را «شکستند»، صدا ها را در «نطفه خفه» کردند، منتقدین را «حبس»، دگر اندیشی را «جُرم»، متفکرین را «کافر» و آزادیخواهان را «دشمن» نامیدند
• به نام اسلام، بشریت و عدالت انسانی را به «خاک و خون» کشیدند
• ولی در عاقبت، پایان عمر این اسلام فروشان اجنبی شیعه نزدیک خواهد بود
و این بود، «فاجعهٔ تلخ اسلام داری و اسلام فروشی» در وطن ما، ایران زمین اشغالی

گزارش یا اعتراض به این نظر


جهان بدون اسلام !!! February 21, 2021 07:35 AM

چه خوب بود جهان ما، «جهان بدون اسلامگرایان» بود؟
آنوقت جهان ما در صلح، صفا، دوستی، محبت، برابری، برادری، حقوق تساوی، کامیابی اجتماعی و اقتصادی و عدالت انسانی زندگی می کردیم و هیچگاه زیر بار ستم، تبعیض، بردگی، برده داری، جنگ، قتل عام، نفرت گویی، بی عدالتی، فساد، غارت، چپاول، اشغال، اعدام، شکنجه، سنگسار، اختناق، سرکوب، زندان، زن ستیزی، تجاوز به کودکان و زنان، آپارتاید علیه اقلیتهای قومی، نژادی، مذهبی و دینی، زندگی نمی کردیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


نسل بیدار April 7, 2021 12:37 PM

امروز بعنوان یک ایرانی فقط به تیتر اخبار مربوط به ایران مینگرم و معمولا متن خبر را نمیخوانم * چرا؟ چون موضوع ایران برای من روشن است * رژیمی در ایران وجود دارد که شمشیر را بر ضد ایران و ایرانیان از رو بسته و کارش نابودی ایران است * تنها تیتری که منتظر دیدن آن هستم این است که ایرانیان برای نجات خود و ایران دست به یک قیام ملی و سراسری زدند * تا آن زمان، ماهیت این رژیم برای من روشن است و آینده ایرانیان زیر چکمه ظلم این رژیم هم برای من روشن * ایرانیان باید دست از پز دادن و نمایش برای یکدیگر بردارند و بپذیرند که همه چیز را به این رژیم باخته‌ا‌ند و سپس آستین‌ها را بالا زده و خود را از این جهنم نجات دهند * تا آن زمان نه تیتر خبر‌های ایران جای تعجب دارد و نه آینده تیره ایرانیان در زیر چتر این رژیم جنایتکار *

گزارش یا اعتراض به این نظر


انسان April 8, 2021 07:53 PM

واقعاً متاسفم از این اظهار نظرهای دوستان ضد دین و ضد دیانت بهائی اگر آتش باعث سوختن خانه میشود آیا آتش بد است یا کسی که از آتش برای سوزاندن استفاده کرده اگر سیل خراب میکند آیا آب مقصر است یا سهل‌انگاری ما بعد ۱۷۰ سال جنایت هنوز نتنها از دیانت بهائی و هدف آن چیزی نمی‌دانید بلکه نمی‌دانید که اجداد شما چه بر سر مومنین اولیه این دیانت ایران ساز و جهان ساز آوردند شرم

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور April 23, 2021 11:54 AM

ما بشدت معتقدیم که حدیث یعنی مزخرفات، چیزی که سینه به سینه نقل و در طول زمان تغییر ماهیت پیدا کرده
لیکن تاریخ مرتبا تکرار میشود چون ماهیت احتیاج انسان در طول تاریخ ممکنست تغییراتی کم داشته باشد اتفاقات چهل و سه سال گذشته دقیقا تکرار وقایع صدر اسلام است انگار که اقا پیغمبر، قربانشان بروم، دوباره زنده شده و مردم بدبخت را از دم تیغ میگذرانند آنهم برای شهوات جنسی، پول و پله و دارایی زنان و اموال مسروقه ایران را به بنادر مدیترانه ارسال و با ابزار و آلات جنگی و اسب معامله میکنند
آقا سنگ بنای دینی را گذاشتند که تمام منحرفین جنسی و دزدان و جنایتکاران بالفطره را گرد هم آورد و فعل حرام را بصورت قانونی و تیمی درآورد این است دین مبین اسلام و آموزه های مبارکش در کتاب آسمانی

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان April 23, 2021 03:16 PM

در تاریخ همیشه گورهای جمعی سند یک فاجعه بشری است اما خاوران حکایت دیگری دارد! خاوران سند جنایت فاشیسم اسلامی حاکم بر ایران است تا ابد باقی خواهد ماند و روزی جنایتکاران و فرزندانشان باید پاسخگوی این جنایت شوند راستی میدانید نام اصلی خاوران چه بوده است؟ قبرستان کهنه تهران«مسگرآباد»که در 1349 برای همیشه بسته شد این قبرستان دو بخش داشت. بخش عیر مسلمانها و بخش مسلمانان در بعد از 57 بود که جنایتکاران جمهوری اسلامی برای لاپوشانی جنایات خود دوباره این گورستان را فعال کردند اولین مبارزی که در قسمت بهاییان دفن شد تقی شهرام بود که حق نداشتند وی را در بهشت زهرا و در قسمت مسلمانان دفن کنند چون وی یک مارکسیست بود. با بالا رفتن حجم جنایات و کشتار در سال 67 رژیم دستور دفن جمعی در خاوران را داد

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  27158 بازدید |


© copyright 2004 - 2021 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.