آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

دوشنبه، 3 آذر ماه 1399 = 23-11 2020

آمار مرگ و میر کرونا همین الان هم چهار رقمی است

رییس بخش عفونی بیمارستان لقمان تهران درباره روند کرونا طی روز‌های آتی و احتمال ۴ رقمی شدن آمار مرگ و میر گفت: وضعیت فعلی بدتر هم خواهد شد و ۴ رقمی شدن آمار مرگ و میر اصلا دور از ذهن نیست

او افزوده: البته آمار همین الان هم ۴ رقمی هست، اما طبق دستورالعمل‌های سازمان جهانی بهداشت، تعدادی که با تست PCR مثبت قطعی فوت می‌شوند، اعلام می‌شود و در آمار می‌آید.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران نیز گفت: اوضاع استان و شهر تهران هم‌چنان بحرانی‌ست و شرایط متناسب با یک شهر کرونا‌زده نیست. یافته‌های ترافیکی شهر و صحنه‌های میدانی حاکی از این هست که هنوز ریتم مورد لزوم و مطلوب ما در کنترل اپیدمی در شهر تهران حاصل نشده است.

یک عضو حزب مردم سالاری پیش تر گفته بود: ۴۰ هزار کشته کرونا (آمار رسمی) یک فاجعه است. در هشت سال جنگ ایران و عراق این میزان کشته نداشتیم.

به گزارش ایسنا، داریوش قنبری اظهار کرد: مسئله جدی است.روزانه به طور متوسط ۵۰۰ نفر کشته می شوند. اگر برخی مسایل را رعایت نکنیم فاجعه عمیق تری در انتظارمان است.

این فعال سیاسی گفت: کره جنوبی به یک الگو تبدیل شد؛ مردمش در همسایگی چین بودند اما در یک همکاری مناسب این بحران را پشت سر گذاشتند و کرونا را به خوبی مهار کردند. آنچه که باعث شد این اتفاق بیافتد ویژگی هویتی کره ای هاست که به فرهنگ اجتماعی و تکلیف شهروندی خود توجه ویژه ای داشتند.

در همین حال معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، در ایران ضمن استعفا از مقام خود نامه انتقاد‌آمیز تندی علیه سعید نمکی وزیر بهداشت و رویکردهای او در رابطه با بحران کرونا منتشر کرد.

ملک‌زاده در نامه‌ای که روز شنبه ۳۰ آبان منتشر شده است، دلایل استعفای خود را مدیریت بسیار غلط و پرتناقض در پاندمی کرونا، اظهارات غیرعلمی و معرکه‌گیری وزیر بهداشت درباره تولید واکسن کرونا و ادعاهای بی‌اساس مبنی بر تاثیر داروهای گیاهی و طب سنتی بر کرونا عنوان کرده است.


پایتخت ایران،.. عزادارترین شهر جهان

افزایش شمار قربانیان و موارد جدید ابتلا به کرونا در ایران باعث نگرانی روسای دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی شده است. آن‌ها در نامه‌ای سرگشاده به وزیر بهداشت خواستار تعطیلی حداقل دو هفته‌ای سراسری در ایران شده‌اند.

این در حالیست که سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به ‌شدت شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: متأسفانه امروز بالاترین آمار مرگ و میر قطعی ویروس کرونا را از ابتدای اپیدمی تا الآن اعلام کردیم و بالا رفتن بی‌سابقه‌ٔ موارد مرگ و میر بیماری در کشور متأثر از افزایش چشمگیر موارد بستری در بیمارستانها و مراکز درمانی در هفته‌های گذشته است.

در همین حال ولی اسماعیلی، نماینده مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت کرونا در تهران طی توئیتی نوشت: تهران با بیشترین فوتی‌های ناشی از کرونا به عزادارترین شهر جهان تبدیل شده است. آقایان بر چه اساسی با تعطیلی تهران مخالفت کردند، هر روز در فوتی‌ها رکورد می‌زنیم، دیگر دنبال چه رکوردی هستند؟

کاهش مرگ کرونایی‌ها در جهان و افزایش در ایران

نمودارها در 24ساعت گذشته نشان می دهد که ایران بازهم تلفات بیشتری نسبت به کشورهای دیگر داشته است.

به گزارش خبرآنلاین، کاهش آمار رسمی مرگ کرونایی در جهان { البته به دلیل تعطیل بودن روز یکشنبه} و افزایش آن در ایران

طبق آمار ثبت شده روز یکشنبه اول نوامبر 2020 بیش از 5300 کرونایی در جهان فوت کردند که در این میان ایران با رکورد 434 فوتی سوم جهان شد.

در 24 ساعت منتهی به ساعت 24 روز یکشنبه هند با 493 فوتی اول، مکزیک با 464 فوتی دوم، ایران با 434 فوتی سوم، آمریکا با 399 فوتی چهارم، روسیه با 245 فوتی پنجم، فرانسه با 231 فوتی ششم، ایتالیا با 208 فوتی هفتم، برزیل با 202 فوتی هشتم، کلمبیا با 201 فوتی نهم و جمهوری چک با 178 فوتی دهم جدول شدند.

تیر خلاص به کادر درمان/این جنایت است

هفته گذشته هزاران نفر با حضور در ورزشگاه امام رضا در مشهد در "جشن عید بیعت" شرکت کردند. این مراسم حکومتی در حالی برگزار شده که شهر مشهد در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت سه شنبه شب در مصاحبه ای گفته این کار در شرایطی که همه دنبال کنترل بیماری و محدودیت‌های بیشتر هستند، یک جنایت است.

وی گفت: علی‌رغم پیگیری‌های صورت گرفته برای آن که بدانیم چه کسی مجوز این کار را صادر کرده، همه اظهار بی‌اطلاعی کردند

این در حالیست که برگزاری این مراسم حکومتی در این ابعاد قطعا نیازمند مجوز از سوی نهاد‌ها حاکمیتی در استان خراسان است.

رییس سازمان نظام پزشکی مشهد در این باره گفت: با توجه به شرایط بحرانی کرونا در شهر مشهد و در حالی که پزشکان و پرستاران ما به قیمت جان خود و تحت شرایط بسیار سخت به بیماران کرونایی ارائه خدمت می‌کنند، برپایی چنین برنامه‌هایی حکم تیر خلاص بر پیکر خسته کادر بهداشت و درمان دارد.

دکتر مینو محرز عضو ستاد ملی مقابله با کرونا نیز با اشاره به برگزاری جشن بیعت و تجمع در شهر مشهد از این اقدام به تندی انتقاد کرد و گفت: از مسئولین تعجب می‌کنم که بعد از این همه مدت چرا اجازه می‌دهند که چنین اتفاقاتی رخ دهد. گویا برخی هنوز باور ندارند که این بیماری به صورت وحشتناک در کشور زیاد شده است و نباید اجازه برگزاری تجمعات را داد.

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: فقط می‌توانم بگویم که متاسفم! کسانی که چنین تجمعی را در مشهد ایجاد کردند مسئول هستند و باید پاسخگو باشند.

در همین حال سخنگوی وزارت بهداشت در ایران روز سه شنبه از ۶هزار و ۹۶۸ مورد ابتلای جدید به کووید ۱۹ و مرگ ۳۴۶ نفر طی شبانه روز گذشته خبر داد.

وی گفت: بررسی های انجام شده نشان می دهد که قدرت سرایت این ویروس تا ۹ برابر افزایش یافته و هر روز آمار مبتلایان را افزایش می دهد.

از سوی دیگر رییس بخش پیوند بیمارستان امام خمینی درباره وضعیت شیوع کرونا در تهران گفت: تهران وضعیت بسیار بدی دارد و حتی تا ۱۰۰۰ مورد بستری جدید هم در یک شب داشته‌ایم که بسیار زیاد است. این یعنی اینکه ما از وضعیت قرمز هم وضعیت بدتری داریم و مرگ‌های ۳۰۰ تایی در روز عادی شده است

وی افزود: حال اگر از هر ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا، دو نفرشان نیاز به آی سی یو داشته باشند، به این معنی است که ۱۰۰۰ بیمار بستری جدید، ۲۰۰ تخت آی سی یو نیاز دارند. این در حالیست که سایر بیماری‌ها هم متوقف نشدند. بسیاری از بیماران دیگر هم نیازمند آی سی یو هستند که برایشان آی سی یو وجود ندارد.

همزمان رئیس مجتمع بیمارستان هزار تخت خوابی تهران گفت: در ۸ماه گذشته چنین اتفاقی نیفتاده بود که بیماران کرونایی در اورژانس جان خود را از دست بدهند. این بیمارستان ۵۰۰ تخت برای بیماران سرطانی دارد که اگر آنها را به بیماران کرونایی اختصاص دهیم ارائه خدمات به بیماران سرطانی محدود و تأخیر در درمان این بیماران و بیماران قلبی و عروقی موجب افزایش خطر مرگ آنان می‌شود.


چرا جمهوری اسلامی در مهار کرونا وامانده‌ است؟

در حالی‌که شمار قربانیان روزانه کرونا به بیش از ۳۰۰ تن رسیده سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان در اظهاراتی از همراهی نکردن بخش‌های مختلف با این وزارتخانه در مقابله با ویروس کرونا خبر داده و گفته است: ای‌ها الناس بدانید که من به عنوان وزیر بهداشت نمی‌توانم به تنهایی این اپیدمی و وضعیت را جمع کنم و جمع کردن آن اصل بسیار فراتر از این می‌خواهد.

به گزارش فرارو، نمکی همچنین اظهار کرده است اگر روزی قرار باشد که عدم توفیق در مدیریت اپیدمی را به حساب وزارت بهداشت بنویسند، دهانش باز خواهد شد و خواهد گفت که چه کسانی چه کردند.

اظهارات نمکی در شرایطی است که کشور در حال حاضر از نظر شیوع ویروس کرونا، در وضعیت بحرانی قرار دارد و اکثر استان‌ها در وضعیت قرمز هستند. آیا اظهارات وزیر بهداشت و درمان در این شرایط به این معناست که این وزارتخانه از عهده مقابله با کرونا بر نمی‌آید؟ آیا وزارت بهداشت و درمان در این مسیر تنهاست؟ پس ستاد ملی مقابله با کرونا چه کاره است؟

محمدرضا محبوب‌فر کارشناس مدیریت بحران سلامت در این باره گفت: نهاد‌های دیگر با وزارت بهداشت و درمان همکاری نمی‌کنند یا تعامل ندارند. این وضعیت به ساختار سلامت کشور بازمی‌گردد. ساختار سلامت کشور در حال حاضر مملو از نیرو‌های سیاسی و نیرو‌های باندی است .

وی افزود: از نه ماه پیش که بیماری کرونا در کشور ایران مشاهده شد مدیریت بحران سلامت کشور خودش دچار بحران بود؛ بنابراین قادر به هم‌افزایی و هماهنگی و سامان‌دهی کلیه سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و غیردولتی در این خصوص نبود.

این کارشناس مدیریت بحران سلامت گفت: الان کشور‌های مختلف در سطح دنیا به کنترل و مهار نسبی بیماری کرونا نائل شدند، ولی متأسفانه تنها کشوری که امروز با بیماری کرونا دست‌وپنجه نرم می‌کند و تعداد زیادی از شهروندانش قربانی می‌شود ایران است. تازه این آماری هم که اعلام می‌شود طبق گفته خود سازمان بهداشت جهانی و مسئولین سازمان نظام سلامت کشور آمار واقعی نیست و تا چندین برابر هم می‌تواند افزایش داشته باشد.

وی افزود: باید از کارشناسان و متخصصان مستقل، مردمی و پاک‌دست در ساختار سلامت کشور استفاده کرد و جز این اگر بشود با ساختار معیوبی که مملو از نیرو‌های سیاسی و باندی است، وضعیت بدتر خواهد شد.آرمان March 28, 2020 09:55 PM

تفاوت یک دیکتاتوری یا یک کشور عقب مانده ، یا یک کشور با دولت پنهان کار و دروغگو با یک کشور دموکراسی ، پیشرفته چیست ؟ در دادن امار ، در کمک ، در نتیجه نهایی کار بدیهی است که در کشوری که کمتر تست شود اطلاعات دست کاری و توسط دولت کنترل شود ان کشور ارتباطی با دنیای ازاد نداشته باشد امار ابتلا کمتر نشان میدهد ، کشته ها با نام دیگری ( بیماری ریه و انفولانزا ) دفن و خبرش نمی اید
امریکا اگریکصد هزار نشان میدهد برای اینکه دائم دارد تست میکند ، هر چه بیشتر تست کنند ، تعداد مبتلا بیشتر می شود ، حتی نسبت به چین اما در امریکا تعداد کشته کم است در امریکا نمی شود کسی را با اسم دیگری خاک کرد ، اگر کرونا باشد ، هیچ دکتری زیر فشار حکومت کمونیستی نیست که بنویسد ریه !
تناسب جمعیت با مبتلا و کشته نشان میدهد کی دروغ میگوید

گزارش یا اعتراض به این نظر


setareh April 8, 2020 12:07 PM

دوستان!
آیادراین روزهای هولناک برای مامردم ایران،کسی؛صدائی،جیکی،ظهار نظری،یک جملۀ افشاگرانه یااعتراض آمیزی از؛موسوی وکروبی وخاتمی وتوله های خمینی ورفسنجانی گوربگوری،وهمۀ اونهائی که"ژن"هاشون خیلی برتره!شنیده؟!
بوقتش خوب میچاپندوبه ریش مامیخندند،وحالاهم درسوراخهای مجهز ولوکس شان،منجمله درکیش،وسویس وکاناداوانگلیس،مصون ازکرونا!صفامیکنند!
هیچ میدانیدکه مثلاًدخترهای خمینی خونخواراساساًساکن"سویس"اندوفقط برای تفریح ودیدار،یارسیدگی بمنابع چپاولگری هایشان بایران سر میزنند؟!
دوستان!یادتان هست همان هفته های اول افشای شیوع کرونادرایران، دربوق کردندکه مثلاً"معصومۀابتکار"مشاورروحانی،مبتلابه کروناشده!بعدازگذشت دوهفته اویابایدبگوررفته باشد،یابهبودی یافته،ومصون از ابتلای مجدد!برسرکاروپستی که برای آن حقوق حرام میگیردحاضر شود!پس اوکدام گوراست وچراغیبش زده؟!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو April 8, 2020 09:02 PM

تظاهرنمائی حکومت اخوندی با مبارزه با ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم فقط یک توهم فرای تصورگول زنانه است این حکومت خواهان هرچه بیشترشدن متبلا شدن و تلف شدن مردم است که منافع هیولائی ازاین مورد نصیبش میشود هرفرد تلف شده اگرزنده باشد یارانه ۴۵۰۰۰تومانی درماه دریافت می کند واگر۱۰۰۰نفرتلف شوند رقمی معادل ۴۵میلیون درماه خواهد بود واگر۱۰۰۰۰نفرتلف شوند ۴۵۰میلیون تومان درماه خواهد بود درحقیقت محض هرچه بیشترتلف شوند هزینه های پرداختی یارانه انها نصیب ارگان های حکومتی واقشاراخوندها وطلبه ها والشعبی ها خواهد شد ودرحقیقت موهبتی است بهمین دلیل هم بوده ومی باشد تلف شدن هرچه بیشترمردم اولویت نخست جمهوری اخوندی تازی است

گزارش یا اعتراض به این نظر


setareh April 21, 2020 02:43 PM

با این شیوۀ مقابلۀ نمونه و بی نظیری که در ایران با ویروس کرونا میشه، عین ارزش نفت که منفی شده، کم کم آمار فوتی ها در اثر ابتلا به کووید 19 درایران هم منفی میشه! ای مردم قدرنشناس!اینه معجزۀ ولایت! حالا هی غُر بیجا بزنید و ناشکری کنید و دلتون برای دوتا جوجۀ زنده بگور شده بسوزه!

گزارش یا اعتراض به این نظر


اردلان April 25, 2020 09:56 AM

رژیم فوق العاده کثیف و جنایتکار ملاها هوشمندانه و با چشم باز بطور عمد با فراخوان ملا حسن روحانی با آگاهی کامل از وضعیت درهم برهم جامعه  با ترفند توانست مردم ناآگاه از موقعیت خطر مرگ بوسیله کرونا را به کوچه و  بازار بکشاند و اینگونه آنها را به دام مهلک این ویروس مرگبار بی اندازد و برای چند دهمین بار به یک نسل کشی دیگر در ایران دست زند!
مردم بدانند که خطر  موج سونامی گونه دوم کوید ۱۹ بویژه در تهران، کرج و سایر شهرهای بزرگ و کوچک در راه است !
از قرنطینه های خانگی خود خارج نشوید که سران غیر ایرانی رژیم ولایت وقیح بد فرجامی را برای شما مردم مظلوم و گرفتار تدارک دیده اند !
اعمال نافرمانی مدنی توسط شما همیهنان عزیز تنها راهی ست که میتوان از این گذرگاه مرگ و نابودی عبور کرد!
پاینده باد ایران

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو May 24, 2020 05:53 PM

اصناف پرمخاطره که با شیوع ویروس منجرتعطیلی شان شد ودرحقیقت محض درورشکستگی تمام وکمال بسر برده ومی برند تنها ازحکومت تازی مورد حمایت مالی قزارنگرفته اند بلکه بخششی هم درامورمالیلاتی و اجاره ای و هزینه های آب وبرق وغیره وجود نداشته است یلکه اصناف ازاندوخته های بانکی شان هزیه کرده اند که یا تمام شده است ویا روبه اتمام است حکومت تازی دانسته که اگراین مورد مدت های بطول بی انجامد بدون شک برپائی تظاهرات گسترده مردمی واصناف درپیش خواهد بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


نسل بیدار August 10, 2020 02:17 PM

کار خطر در ایران از ویروس کرونا گذشته * یکی از نگرانی‌های من از این است که این رژیم آنقدر بماند تا یک بمب اتمی تصادفی یا عمدی در ایران منفجر شود و نیمی از جمعیت ایران را با خود ببرد و قرن‌ها ویرانی برای ایران و ایرانی بر جای بگذارد * مردم ایران باید دست از ناامیدی و تسلیم بردارند و سرنوشت خود را دست گرفته و آینده خودشان را نجات دهند * ادامه جمهوری اسلامی ایران و ایرانیان را با خطرات بسیار جدی مواجه کرده *

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی August 12, 2020 05:27 PM

هیچ سند ومدرکی در دست نیست که نشان بدهد آمارهای مرگ ومیر چهار رقمی نشده باشد وقتی همه چیز مهندسی شده ودروغین است میتوان نتیجه گرفت که همین حالا هم آمارهای ارائه شده کذب است واحتمال چهار رقمی بودن وجود دارد

گزارش یا اعتراض به این نظر


Sara September 8, 2020 09:59 PM

جمهوری اسلامی کثیف ترین حکومت تاریخ که حتی حرمت مثلا مقدسات خودش را هم‌حفظ نمی کند ! پنهان کاری دروغ و خیانت چه قدر تو کثیفی آخه( :-(

گزارش یا اعتراض به این نظر


azadi September 15, 2020 08:47 PM

حکومت اسلامی حکومتیست دستنشانده ی چین و روسیه و انگلیس و اتفاقا قصدشان نابودی ایران و ایرانیست و از فلات ایرات برای ارايه ی اهداف خبیثشان استفاده میکنند البته حق هم دارند چراکه ایرانی خمینی را در ماه دید بعقیده من حتی الاغ هم نمیتوانست اینقدر بینا و دانا باشه که یک همچین اراجیفی باورش بشه یا علی با دودولش در خیبر را بلند کرد و کلی شعرهای دیگه

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان October 4, 2020 01:52 PM

امروز تمام مسلمانان باید از خود این سوال را بکنند! روزی که مسلمانان دشمنان علم آنقدر با کتاب بر سر بیخدایی مانند رازی کوفتند تا کور شد فکر امروز خود نبودند حال بای آموخته باشند با دعای موسی کاظم روغن بتفشه نمیتوان به جنگ رویروس رفت جناب سید علی که با امام زمان و رابطه دارید به مهدی بفرمایید از جبرییل بخواهد تا از ارش اللهی برایتان فرمول واکسن کرونا بیاورد مالیخولیا و بربریت مسلمان پایانی ندارد عنوز هم بر طبل خرفتی و خرافه میکوبید اگر بجای اتم پولها را صرف پیشرفت علمی جامعه کرده بودید امروز ناچار نبودید دست نیاز برای خرید واکسن بسوی هندوهای برهمایی که شما آنان را پت پرست میدانید دراز کنید اری بت پرست و بی خدا در چون خرافه پروری نمیکند ناچار با علم چاره کرونا میکند نه با دعا بر درگاه خدایی نادیدنی و موهوم!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو October 9, 2020 08:18 PM

فقط درتهران وحومه بنابه به آمارحکومت تازی بیش از18میلیون سکنه دارد واگرروزانه حداقل 8میلیون آنها برای کسب وکار و شغل راهی لاعلاجانه برای امرمعاش راهی خیانها شوند مهال ممکن است که بتوان ازشیوع کرونا مابین انها جلوگیری کرد- فقط به گذرگاه های متروی تهران توجه کنید که مسافران برای سوارشدن چنان بهم فشرده وارد متروها میشوند که حد وفاصله ای بین شان نمی تواند باشد اگربخواهند برطبق قوانین فاصله را رعایت کنند نه ساعات ها وبلکه روزها درانتظارورود به قطارمترو باشند! اقشار کم درآمد وبیکارو دستفروش اتومبیل شخصی ندارند که لاقل هنگام تردد درشهر به کرونا مبتلا نشوند بدون شک ویروس کرونا درایران همانند زلزله خواهد بود که میلیونها را به کام مرگ خواهد فرستاد وانهم ارحکومت چینی پرستان عبابردوشان تازی ضدایرانی

گزارش یا اعتراض به این نظر


Toghyan October 13, 2020 05:09 PM

اخوند دوزاری از دنیای اطراف خود و حتی از سلول های بدن خود هم خبر ندارد نمی داند که انسان چه مغز پیچیده ای دارد نمی داند انرژی که در مغز انسان هست ده ها برابر بمب اتم انرژی دارد کهکشان ها را نمی داند آسمان را تا بالای ابرها می داند بنابراین فقط به فکر افکار پریش خود میباشد باید به انها درس حیوان شناسی داد شاید از این طریق کمی تغییر نمایند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی October 14, 2020 05:59 AM

والله به خدا میگفتی به خاطر گناهان نابخشودنی چین کمونیست و آخوندهای خود خدا پندار بوده من بیشتر باور میکردم گناهان آخوندها عرش خدا رو به لرزه درآورده! تمام گناهان کبیره رو که مرتکب میشید و تازه به خدا و پیغمبر دروغ میبندید و به مخالفانتان بهتان میزنید و اونها رو به نام خدا شکنجه میکنید و میکشید! مظلوم رو با علم به مظلومیت و بیگناهیش با قساوت قلع و قمع میکنید و خونریزی! همه شما آخوندها به خدا قسم نعوذبالله خودتون رو خدا میدونید! به خدا باورم نمیشه چطور میتونید خدا رو باور نکنید؟ به والله قسم که یقینا میدونید ناحقید و ستم کار! ! به خدا قسم میدونید که ناحقید و راه و روشتون مصداق جنگ با خداست که شما به مخالفانتون نسبت میدید در حالیکه خودتون یقینا محارب با خدایید و از راه خدا خارج شدید! خدا بهتون رحم کنه که من میترسم از عاقبت دنیا و آخرتتون!

گزارش یا اعتراض به این نظر


رضا October 17, 2020 09:48 AM

رژیم سر تا پا فاسد آخوندی چون نتوانست با شیوه های قبل اعتراضات را خاموش کند موقعیت را غنیمت دانست و کرونا را ابزاری جدید کرد برای سرکوب مردم، اما این پست فطرتان تاریخ معاصر ایران غافل از آنند که مردم چه با کرونا و چه بی کرونا دودمانشان را بر باد خواهند داد و آن روز بسیار نزدیک است فقط سرنگونی تمامیت این رژیم جنایتکار چاره تمامی دردهاست

گزارش یا اعتراض به این نظر


tak tiandaz October 19, 2020 03:16 PM

من نمیدانم آنهایی که با امام زمان مرتب شام و نهار کوفت میکنند و الک دولک بازی میکنند چرا از ایشان چاره جویی نمیکنند وقت ان نرسیده آخرین احمق هایی که عقلشان را دربست در اختیار این کروکودیل ها گذاشته اند به خود بیایند و از جادو و جنبل و رمز و رموز و روغن بنفشه دوری کنند ,,کمی فکر کنید اگر امدادهای به اصطلاح غیبی که این شیادان از ان دم میزدند ,,کارساز بود اگر امروز نه پس کی ؟ یا هنوز منتظر نشسته اید تا محرم بعد بیاید و با سر و صورت گل آلود و خونین جان خود را فدای بلال حبشی کنید ؟ کمی فکر کنید شما انسانید مغز دارید با نغز میتوان فکر کرد به کارش بیندازید لامصب ها به کارش بیندازید

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی October 19, 2020 04:52 PM

آمار مرگ ومیر رو همیشه کم نشون میدانند که بگویند کنترل دارند ولی چرا الان به یکباره امارها رو بالا نشون میدهند بنظر من میخواهند زمینه سازی کنند برای پیشگیری هر نوع تظاهرات احتمالی سالگرد کشتار آبان ماه پارسال، فقط یک نظر است

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو October 22, 2020 09:41 PM

تهدید به افشاگری وزیر بهداشت که درقالب همراهی نکردن بخش‌های مختلف با این وزارتخانه در مقابله با ویروس کرونا گفته است درحقیقت محض درتصاحب کردن داروها توسط این بخش ها ودراختیارنگذاشتن به وزارت بهداشت حکایت می کند - داروها را همین بخش های گمنام بستور خامنه ای تصاحب کرده و درعراق می فروشند !

گزارش یا اعتراض به این نظر


بابک خرمدین October 27, 2020 07:44 PM

اسمال در نیویوک October 27, 2020 09:14 PM

این آتش ها همه از گور علم الهدا کاسه لیس هاش شروع میشه یک آخوند توی جمع گاگولی ها نمی بینید مردم احمق وبی شعر اصلا حالیشون نیست که اشاعه دهنده این ویروس آدم کُشه

گزارش یا اعتراض به این نظر


ات October 27, 2020 10:28 PM

ما هر چه می کشیم از دست این امامان قدرت طلب و فریبکار می باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


امیر November 21, 2020 08:13 PM

کشور در جنگ کمتر از روزی صد نفر کشته می داد

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  53107 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.