آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

سه شنبه، 27 اسفند ماه 1398 = 17-03 2020

کرونا؛ انتقاد شدید سازمان ملل و دولتها از رژیم ملاها

خبرگزاری رویترز گزارش داد: برخورد رژیم ایران با اپیدمی جهانی کرونا انتقادهای شدید دولتها و مقام‌های سازمان ملل را برانگیخته است.

دکتر ریک برنان از هیأت سازمان بهداشت جهانی که از مأموریت به ایران بازگشته گفته است: آمار موارد مبتلا به‌کرونا که آنها‌ (رژیم ایران) ارائه می‌دهند تنها می‌تواند یک پنجم رقم واقعی باشد.

وی افزود: در ایران آزمایش تنها به‌بیماران حاد محدود شده است. ما به‌ آنها گفتیم در چرخه کارشان، ضعیف‌ترین حلقه، داده‌ها و اطلاعات است.

هر چند در ساختگی بودن آمارهای ارائه شده توسط مقامات حکومتی تردیدی نیست ولی همین آمار هم نشان از افزایش روزافزون شمار مبتلایان و جان باختگان دارد.

پروانه سلحشوری، عضو مجلس از تهران در این باره گفته: باید سازمان هواپیمایی ماهان را که به‌ خاطر پول، جان مردم را در خطر قرار داد، و صدا و سیما که یک روز قبل از انتخابات کرونا را شایعه خوانده بود، مورد پیگرد قرار گیرند.

از سوی دیگر احمدعلی کیخا،‌ عضو مجلس از شهرستان زابل هشدار داد که اگر ویروس کرونا در استان سیستان و بلوچستان فراگیر شود،‌ دهها برابر تهران هزینه در بر خواهد داشت، چراکه زیرساخت های بهداشتی ـ درمانی و امکانات ضدعفونی این استان بسیار ضعیف است.


رسوايی آماردهی و دروغ بیشرمانه روحانی

گزارش قبلی: در حالیکه به گزارش رسانه های داخلی و خارجی، آهنگ شیوع ویروس کرونا در ایران باز هم تندتر شده و در یک روز هزار بیمار جدید افزوده شد و ۱۲۹ تن جان باختند، روحانی امروز ادعا کرد از مرحله پیک بیماری کرونا عبور کرده‌ایم و آمارها و ارقام روند مبارزه با بیماری کرونا امیدوارکننده است.

از سوی دیگر دانشگاه علوم پزشکی مازندران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از این به بعد آمار مربوط به مبتلایان به ویروس کرونا را منتشر نمی‌کند!

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه این دانشگاه آمده‌ است که این تصمیم «به منظور پرهیز از انتشار اطلاعات متناقض در خصوص ارائه آمار بیماران مبتلا به کرونا و تلفات این ویروس و جلوگیری از تشویش اذهان عمومی» گرفته شده‌است.

این در حالیست که جمع زدن آمارهای استانی ارائه‌شده، ازجمله از سوی رادیو فردا، نشانگر آمار بالاتر قربانیان و مبتلایان نسبت به آن‌چیزی است که هرروزه از سوی سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری اعلام می‌شود.

حیدرعلی عابدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور گفته: مردم احساس می‌کنند این آمارها واقعی نیست و پنهان‌کاری می‌شود. سیستم بهداشت و درمان ما طوری طراحی شده که متأسفانه سیستم سلامت جامعه نداریم. درست نیست توجیهات علمی بیاوریم و بگوییم قرنطینه لازم نیست و مربوط به گذشته است، خیر، اگر بتوانیم قرنطینه کنیم خوب است ولی توانایی‌اش را نداریم.

آسوشیتدپرس در گزارشی نوشت: شیوع گسترده کرونا در ایران حالا به یک بحران تبدیل شده که یک سو نگرانی از پنهانکاری در اعلام آمار واقعی و از سوی دیگر سوء‌مدیریت شرایط را برای مردم سخت کرده است. همچنین کافی نبودن تجهیزات پزشکی و حتی زیرساخت های استاندارد نیز باعث شده تا روند درمانی در ایران با مشکل روبرو شود. افزون بر این، عدم شفافیت دولت ایران درباره شمار مبتلایان و توانایی کشور برای مهار این بیماری، موجب نگرانی بیشتر مردم شده است.


آماری که خودشان هم می‌دانند با واقعیت تطبیق ندارد

عباس عبدی در یادداشتی با عنوان «خوردن چوب و پیاز» در روزنامه اعتماد نوشت: یکی از مسائلی که این روز‌ها ذهن خیلی‌ها را درگیر خود کرده، عدم تطابق آمار‌های رسمی از کرونا با مشاهدات غیررسمی و نیمه‌رسمی از مناطق گوناگون کشور است.

فرماندار کاشان آماری را می‌گوید که با آمار رسمی تفاوت بسیار زیادی دارد. مشاهدات مردم در گیلان بسیار متفاوت از آمار رسمی است. واقعیت چیست؟

وزارت بهداشت به‌شدت می‌ترسد که آمار مرگ و میر غیر ثبت رسمی بیمار را اضافه کند، درست هم هست، ولی از سوی دیگر نمی‌تواند مخرج کسر که مبتلایان به بیماری هستند را تخمینی اعلام کند. به علاوه می‌ترسد بگوید که کیت‌های تشخیص به اندازه کافی در دسترس ندارد. در نتیجه سکوت می‌کند و به انتشار آمار رسمی قناعت می‌کند؛ آماری که خودشان هم می‌دانند با واقعیت تطبیق ندارد.

این فعال رسانه ای در ادامه نوشت: اینجاست که نظام اطلاع‌رسانی هم چوب را می‌خورد و هم پیاز را. به نظرم بهتر است که یک کارشناس مسلط بر امور پزشکی و آماری از طرف ستاد ناتوان مبارزه با کرونا دل را به دریا بزند و همه واقعیت‌ها را به روشنی بیان کند. این طوری حداقل بخشی از ابهامات برطرف می‌شود. در حالی که با سیاست کنونی جز ابهام و شایعه هیچ‌چیز دیگری اثبات نمی‌شود. می‌توان دو نوع آمار رسمی و تخمینی داد. گمان نکنیم که اگر آمار واقعی گفته شود وضع بدتر خواهد شد.


اعلام آمار فوتی‌های کرونا مثل اعلام نرخ تورم است

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از دولت که «اشتباه می‌کند واقعیت‌ها را به مردم نمی‌گوید» نحوه اعلام آمار جان‌باختگان کرونا را به ارائه آمار تورم تشبیه کرد!

رضا شیران خراسانی، به خبرگزاری ایلنا گفت: همان‌ طور که برای اعلام نرخ تورم در کشور کالاهایی که تورم‌شان بالا بود را حذف می‌کردیم، امروز هم شماری از مرگ‌ومیرها را از دایره قربانیان کرونا بیرون می‌گذارند. بنا بر همین گزارش، فقط کسانی را جزء قربانیان کرونا محسوب می‌کنند که «از همان ابتدا جواب تست‌شان مثبت شود»، اما اگر کسی تست نداده باشد «مرگ‌شان بر اثر آنفلوآنزا ثبت می‌شود.

مهم نیست که آمار ما را باور نمی‌کنید!

این در حالی است که رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت در خصوص آمارهای متناقض منتشر شده در فضای مجازی درباره شیوع کرونا در کشور توضیحاتی ارائه کرد و گفت: مهم نیست که آمار ما را باور نمی‌کنید!


به خاطر انتخابات به شیوع کرونا کم‌ توجهی شد

نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور را ناشی از بی‌توجهی مسئولان دانست.

ابوالفضل موسوی همچنین با اشاره به مبادلات گسترده تجاری و کاری میان چین و جمهوری اسلامی گفت: پروازهای فی‌مابین سبب انتقال این ویروس شد.

این نماینده مجلس معتقد می گوید: می‌بایست پیش از بحران به این موضوع توجه می‌شد و دلیل این بی‌توجهی را انتخابات مجلس دانست و گفت: شاید از دیگر دلایلی که این مسئله جدی گرفته نشد و به آن کم‌توجهی شد، هم‌زمانی این بحران با انتخابات بود.


با اين ريش به تجريش نمي‌روند!

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: ما به طور معمول از کلمه بحران زیاد استفاده می‌کنیم هر جا هر مشکلی دیدیم که اندکی وسیع‌تر از انتظار بود، آن را بحران می‌نامیم. ولی واقعیت این است که منظور از بحران فراتر از این مشکلات عادی است. واژه بحران در اصل از علوم پزشکی به علوم اجتماعی و اقتصادی آمده است؛ و به وضعیتی اطلاق می‌شود که ارگانیسم حیاتی دچار بی نظمی شده وبه خطر افتاده است.

وی افزود: در این میان شاید بتوان با قاطعیت ادعا کرد که مورد اپیدمی کرونا اولین بحران جدی به معنای دقیق است که کل سیستم با آن مواجه شده است.حتی جنگ تحمیلی نیز همه کشور را درگیر خود نمی‌کرد. ولی کرونا متفاوت از همه این‌ها است.

کرونا بحرانی است فراگیر. همه نهاد‌های جامعه و کشور را درگیر خود کرده، از خانواده گرفته تا نهاد‌های آموزش، دین، اقتصاد، دولت و رسانه، همه به نوعی درگیر آن هستند. همه افراد جامعه ایران، بدون استثنا درگیر آن هستند یا بزودی درگیر خواهند شد.

این فعال رسانه ای نوشت: مقابله با کرونا و به تعبیر دقیق بحران کرونا، نیازمند نهادی فراقوه‌ای و با اختیارات کامل و دارای مسئولیت است. با این حد از سطح مدیریتی ممکن نیست دستاورد مهمی را شاهد باشیم. با این ریش به تجریش نمی‌روند.


فشاری که از بالا وارد می‌ شد

روزنامه فرانسوی لوموند در گزارشی در باره شیوع ویروس کرونا در ایران با استناد به منابع بیمارستانی نوشت: یک زن جوان که انترن بیمارستانهای تهران است، می‌گوید: در سرویس بیماریهای عفونی که من در آن کار می‌کنم، نخستین موارد مشکوک حدود ۱۰فوریه ظاهر شد. من البته آنچه را که در چین می‌گذشت از نزدیک دنبال می‌کردم و به همین دلیل شروع به زدن ماسک بهداشتی کردم. اما مسئولم به من دستور داد آن را بردارم چون به‌گفته او نباید در بین مردم وحشت انداخت.

بنابراین گزارش، این دانشجوی سال آخر پزشکی شرح می‌دهد چگونه با نزدیک شدن سالگرد انقلاب و انتخابات مجلس، تنش شدیدی سرویس محل کار او را فراگرفت زیرا شمار موارد مشکوک مستمراً رو به افزایش بود و فشاری که از بالا وارد می‌شد به کلیه سطوح سرویس منتقل می‌گردید.

وی می گوید: این یک زنجیره بود و پیام رسیده روشن است: پیش از انتخابات خبری از کرونا نیست.

این زن انترن در ادامه می‌گوید: مقامات با خودداری از قبول علت واقعی موارد مشکوک بیماری (ویروس کرونا) به مدت بیش از ۱۰روز، پزشکان و پرستاران و بهیاران را به عامل انتقال ویروس مبدل ساختند.

وی می گوید: همگی ما در معرض ابتلا قرار داشتیم و پس از پایان کار به خانه و خانواده هایمان بازمی‌گشتیم یا دوستانمان را می‌دیدیم. احتمالا ما دهها نفر را آلوده کرده‌ایم.

روزنامه واشنگتن پست هم در این باره وشت: آمار و ارقام بدست آمده از بیمارستان های تهران قویا نشان می‌دهد اپیدمی ویروس کرونا بیش از آنچه رژیم ایران اعلام می‌کند، گسترش یافته است.

روزنامه نیویورک تایمز نیز در همین رابطه نوشت: بحران کرونا بی اعتمادی مردم ایران به رژیم حاکم و شکاف بین شهروندان و حاکمان را بسیار بیشتر کرده است.

این روزنامه نوشت: بحران کرونا در ایران در حکم درس عبرتی است که نشان می‌دهد، حکومتی که پنهان کاری را پیشه کرده و منابع بسیار محدودی را به این اپیدمی اختصاص داده و سعی در کم اهمیت جلوه‌دادن شیوع این بیماری دارد، اینک در مهار این بیماری با دشواری‌های بسیار بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند.


فیلم؛ کرونا: در شهر قم بطور گروهی دفن می کنند

آمار کشته شدگان بر اثر کرونا را از مردم پنهان می کنند

گفته می شود فقط در شهر قم صدها نفر جان خود را از دست داده اند. همچنین به گفته شاهدان، بیماری کرونا در استان گیلان بیداد می کند.

فیلم زیر: در قبرستان بهشت معصومه قم فقط در یک قطعه ٨٠ بیمار کرونایی دفن شده و در سایر قطعه ها دهها تن دیگر را بطور گروهی دفن کردهاند.

روزنامه جهان صنعت در باره پنهانکاری رژیم نوشت: در همین مدت اخیر مسؤلان کم به مردم دروغ نگفتند. فردی که خبر دقیقی را در فضای مجازی نشر می‌دهد، بازداشت می‌کنند. عده‌ ای از مسؤلان بر‌ این عقیده هستند که عدم آگاهی مردم، به نفع و آرامش کشور است. برای یک‌بار هم که شده با مردم صادق باشید. مردم در حد انفجارند..
www.youtube.com/watch?v=JJOnPtlRBzI

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADازاد February 20, 2020 12:53 PM

اول اینکه خود اخوند کرونا است کرونا در مقابل اخوند باید لنگ بیندازد از این خبر ناراحت شدم خدا خدا میکرد اقای کرونا به حوزه سر میزد دمار از روز گار اخوند درمیاورد

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو February 20, 2020 10:07 PM

لاقل خدای اسلام شما می بایستی حوزه علیمه را ازگزند ویروس کرونا محفوظ میکرد؟ آخوندهای ظالم و مال پرست وشهوت ران چنان درصدد حفظ سلامتی شان هستند که فوری اقدام کردند که مبدا کرونا سقطشان کند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Fereod February 25, 2020 01:55 PM

یک ایرانی وارد لبنان شد او مبتلا به ویروس کرونا بود
یکی دیگه وارد کانادا شد که او هم به همچنین!
۷ ایرانی وارد کویت شدن که اون هفتا هم مبتلا هستند
یک هوا پیمای ترکیه ای بخاطر داشتن یک ایرانی مبتلا به
ویروس کرونا فرود اجباری کرد

به این افراد که ویروس کرونا تزریق نکردن
این ابعاد فاجعه را نشون میده!

چرا آمار نمیدن؟
مطمئن باشید تعداد مبتلایان در ایران بیش از ده هزار نفر است


گزارش یا اعتراض به این نظر


... February 25, 2020 02:44 PM

هموطنان عزیزم!
این مصیبت هولناکی که از شهرقم شروع شد، وحالا سایۀ مرگبارش را بر سراسر ایران گسترده، بدانیم و آگاه باشیم و همه جا بیان کنیم که ناشی از گناهان عظیم و معصیت های کبیرۀ آخوندهای جنایتکار ساکن یاحاضر درحوزه های نکبت زدۀ این شهرمورد ستم میهن مان است! بله ما مردم سراسرایران، و(دراین موردمشخص) قبل ازهمه هموطنان آخوندزده مان در شهرقم، کرفتار کُفّارۀ جنایتها، تنبارگیها، مال مردم خوریها، دروغگوئی ها،دجالگریها،وانواع واقسام فساداخلاقی وتبهکاریهای اهریمنی آیت الشیطانهای دین فروش خونخوارِنفس پرستِ ستمکار، آنهم بنــام "خـــدا"و زیرپـــردۀ دروغین "دیــن" شده ایم،
پس برای رفع این بلا ومصیبت عظیم آخوندی، باید یکبار برای همیشه، تمامی این آیت الشیطانهای آلوده به گناهان کبیره را، درآتش خشم عدالت خواهانه مان بسوزانیم و روانۀ جهنم ابدی شان کنیم!

گزارش یا اعتراض به این نظر


غارت شده February 25, 2020 09:22 PM

من خیلی نگران امام زمان هستم ، که کرونا بگیرد و خودش
و برده هاش و زنهاش تلف شوند و کسی دیگر نباشد که
بیاید و دنیارا پر از عدل و داد کند وگر نه جان مردم
فدای کنیزان حضرتش باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


چرا ...!!! ؟؟؟ February 29, 2020 07:52 AM

چند سئوال از حاکمان نالایق، درمانده، بی چاره و بی کفایت رژیم منفور اسلامی در ایران اشغالی:
• چرا از قرنطینه کردن شهرها اینقدر «هراسانید»؟
• چرا با «استانداردها و اصول تجربه شدهٔ جهانی» در مبارزه با بیماری های واگیر دارد «عمل نمی کنید»؟
• چرا با خطر شیوع این بیماری در کشور، «مجوز پرواز» شرکت ماهان ایر به چین را «هنوز باطل نکرده اید»؟
• چرا به «مقامات سازمان بهداشت جهانی» اجازه سفر به ایران نمی دهید؟
• چرا «هیچ ارزشی» به جان شهروندان ایرانی قائل نیستید؟
• چرا همیشه اولویت های شما حاکمان اشغالگر اجنبی، کمک به فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، بحرین و یمن است و نه مردم ستمدیدهٔ ایران؟
• چرا «آمار واقعی بیماران و جانباختگان» این ویروس مرگبار را اعلام نمی کنید؟
• چرا با «افشای حقایق تلخ» این بحران مرگبار، مخالفت می کنید و افشاگران را «تهدید به سکوت کردن» می کنید؟
• چرا «بیمارستان های صحرایی» در مرکز شیوع این بیماری «دایر نکردید»؟
• چرا در کشوری که مدام و به دروغ مدعی است که «ابر قدرت بزرگ منطقه» است، به اندازهٔ کافی «دستکش، ماسک، ژل و مواد پاک کننده» موجود نیست؟
• چرا «ماسک های تولیدی داخلی» را به کشور «چین» صادر می کنید؟
• چرا مدارس، دانشگاهها و نشست ها را در کشور تا «اطلاع ثانوی» تعطیل نمی کنید؟
• چرا زندانیان سیاسی را آزاد نمی کنید و به دیگر زندانیان مرخصی نمی دهید؟
• چرا به ایران و ایرانیان تا این حد «ظلم» و «خیانت» می کنید؟
• چرا ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی اصل February 29, 2020 12:02 PM

چرااین کذابان دین وغاصبان ایران بداخل اکواریوم بروندیا10هامترازاخوندهای همکارخودوخبرنگارفاصله بگیرندکه مباداکرونائی شوندولی به مردم عادی ومظلوم بگویندایت الکرسی بخوانیدوسیرشیاف کنیدوبه زیارتکده هابعنوان شفادهندگان متوصل شویدولی خودشان به ویلاهای سپاه وشهرهای امن فرارکنندواظهارنمایندکه کرونایی شدندودرقرنطینه هستندجای بسی بیناموسی وبیشرافتی است که 40سال است ایران وایرانی رابه غنیمت بگیرندوبه مردم دروغ بگویندوتظاهرنمایندملت بایداگاه باشندوگول این پدرسوخته های کذاب بیناموس را بااین امارهای غلط ومزخرف که فقط بدردخودشان میخوردنخورندواین ویروسان راازشهرهایشان بیرون کنندبطوریکه اگرکرونایی شدندمثل همه مردم در بیمارستانهابستری شوندنه اینکه درویلاهای سپاه بچرندوبخرامندوبه ریش ملت بخندند لعنت بررژیم بیناموس ویرانگروقاتل وکذاب جمهوری اسلامی

گزارش یا اعتراض به این نظر


قلی ایرانی February 29, 2020 03:22 PM

خود آخوندا از قم دارند فرار میکنند امروز دیگر جلوشون را گرفتن که بیشتر اشاعه ندند در روستا ها شون چون اکثرا دهاتی هستند و تن پرور ادم زحمت کش که آخوند نمیشه

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو February 29, 2020 10:19 PM

این برای دوم است که حکومت ها فجایع را عمدی تا بتوانند پنهان می کنند وحتی به تلف شدن بسیاری ازمردمان کشورهایشان شود - باراول چنوبیل بود که حکومت شوروی تاتوانست انفجارنیروگاه اتمی چنوبیل را پنهان کرد وتااینکه کشورهای همجوارشوروی و سوئد و نروژ وامریکا درمورد انفجارنیروگاه اتمی چنوبیل افشاگری کردند مورد دوم چنوبیل ویروس کرونای حکومت اخوندی است که با پنهان کردن عمدی برمردم ایران باعث رشد ونمو وانتشارویروس درسراسر ایران وهمچنین کشورهای خارجی شده است لاقل شوروی بعد ازافشا شدن نیروگاه اتمی چنوبیل با تمامی تلاشش درصدد ایزوله کردن جنوبیل و بیرون راندن مردم ازشهرهای حوالی نیروگاه اتمی شد ولی حکومت اخوندی دانسته که چنوبیل کروناسازش درحرم ها تششع و آلوده می کند سرسختانه و بطورعمدی ازایزوله کردن حرم ها وعبادتگاه ها جلیوگیری می کند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام March 2, 2020 06:49 PM

گویا نویسنده ی این مقاله هنوز فکر میکند این رژیم و کفتارهای تازی زاده ی وفادار به آن ملت ایران را آدم حساب میکنند که حالا بیایند و صادق هم باشند بعد از حوادث زنجیره ای آبانماه به این سو حتی الاغها هم فهمیده اند این رژیم رسما به دنبال کشتار ایرانیان است ولی ژورنالیست های ما هنوز به این سطح درک نرسیده اند و از آخوند طلب صداقت میکنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 2, 2020 08:22 PM

متاسفانه ویروس کرونا درایران باعث فوت ومبتلا شدن ونگرانی بسیاری ازهوطتان درایران شده است درحقیقت محض موهبتی همراه داشته است وانهم درجهت اقشارمیلیونی که روئیت عبا وعمامه داران وهرانچه ازدهانشان دراین چهل ساله بیرون زده است محترم بوده و درقالب نماینده خدای اسلام وگفته های نماینده گان خداومتصل به حضرت پیامبرو دوازده امامش میدانستند که خدای اسلام اخوندها بعنوان نماینده گانش ازگزند روزکارمحفوظ میدارد و امام زمان همچون روح اللهی خدای اسلام مواظب انها می باشد حالا بربسیاری اززمبی های اسلامی روشن شده است که اخوندها به هیچ خدائی متصل نبوده اند وهیچ ارجهیت خدائی برمردمان ایران نداشته وندارند وگرنه مبتلا به ویروس کرونا نمیشدند وسقطنمی شدند- چهل سال زمبی های اسلامی نتنها کشوررا به اخوندها دادند وبلکه درارتجاع سازی و استبداد وکشتارشریک انها بوده اند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Hamid March 2, 2020 09:09 PM

ببینید چه گونه با عزت مردن را هم از مردم ایران گرفتند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 6, 2020 08:56 PM

حکومت چین درپنهان کردن و انکارکردن وقطع خبررسانی دقیقا" شبیه به حکومت اخوندی است درحقیقت ویروس کرونا مدت ها پیش ازمجبورشدن حکومت چین به خبررسانی و اقدامات آنچنانی درچین بروزکرده بوده است ولی بدلیل منافع مالی ازگردشگران خارجی و دانشجویان خارجی ازبروزآن جلوگیری میکرده است حکومت آخوندی که دانسته ستون های امپراطوریش با تحریم ها و مخالفت مردم وچه با سقوط هواپیمای اوکراین و چه با سقط شدن قاسم سلیمانی به لرزه درامده است نمی خواسته برلرزش های کنونی لرزش دیگری بی افزاید علی خامنه ای دقیقا" ازویروس کرونا باخبربوده است و عمدا" سکوت کرده است ولی سکوت کردن این ملعون باعث معدوم شدن ویروس کرونا نشده است بلکه به زیارتگاه ها ومساجد و بیمارستان ها شیوع داده شده است واین ملعون ضد ایرانی وضد بشری با دستورات تهدیدآورباعث شیوع ویروس درسطح کشور شده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


... March 9, 2020 02:49 PM

ریشۀ اصلی فاجعه فقط وفقط "ویــروس مــرگبــار ولایــت جبّـــار" و "حاکمیت ضدبشری آخوندهای عمامه دار و بی عمامۀ خونخوار" است، و جز با خلع ید از این جانوران، و نابودی تک تک آنها راهی به آزادی و آرامش و دموکراسی نیست!
پس برماست که این وحشیان آدمی خوار را بر سرسفرۀ مرگ دردناک و ابدی شان بنشانیم!

گزارش یا اعتراض به این نظر


Akbar March 9, 2020 06:25 PM

آقای عبدی برگرد به سالهای جوانیت کمی می دانستی و بیشتر در درون کارها وخبرها ا بودی احساس غرور بهت دست میداد و یک تنه میخواستی آباد کنی خود خوب میدانی که نه تنها در توانت نبود و آن دوستی که می دانست بر او می شوریدی وبا تنی چند چون خودت از دیوار سفارت بالا رفتی نه تنها فتح نکردی بل اولین فاجعه را به مردم خوب کشورت تحمیل کردی ببخشید حال از بحران میگی باز میخواهی بگی که میدونی نه آقای عبدی بس کن تمامش کن ادای فهمیدگی بگذار کنار از کرونا می گذاریم انسان هر روزه با میلیونها ویروس و باکتری اووووو در ستیز هست اگه شما رها کنید واز خانه اتان بیرون نیایید مغزتان و فکرتان را هر روز پاک کنید جوانان امروز کشورمان نه کرونا بل ویروس های وحشی تراز آن را به زباله دان تاریخ می سپارند آقای عبدی چهل سال تجزیه و تحلیل نمودی یکی درست در آمد به وجدانت رجوع کن

گزارش یا اعتراض به این نظر


ناشناس March 17, 2020 05:43 PM

در جواب آقاي غارت شده بايد بگم كه امام زمان سابقه فرار دارد آنهم دوبار فرار سقرا و كبرا كسي كه دوبار از ترس ماتهتش دوبار فرار كرده بنظر شما دوباره فرار نميكند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ناشناس March 17, 2020 05:53 PM

متاسفم كه به عنوان يك ايراني اينو ميگم،اما سازمان بين اللمل بايد طرحي را اراعه بده كه تمام كشورهاي جهان رفت و آمد و تجارت را با ايران متوقف كنند يعني ايران را از بيرون قرنتينه كنند چون از يك جا به همه جا منتقل ميشود شما اگر خوب نگاه كنيد بشترين عامل انتقال از ايران به دنيا و حتي مردم خودش هست كسي كه به خودش رحم نميكند انتظاري هم نيست كه به ديگران رحم كند در آخر بازهم براي مردم كشورم متاسفم

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 17, 2020 09:56 PM

دولت های اروپائی که با ظهورتحریم های انچنانی ترامپ برعلیه رژیم آخوندی ضحاک به تنش افتاده بودند وبرای رژیم آخوندی وادامه حیاتش دل می سوزاندند وحتی حاضرهم بودند میلیاردها دلاردیگر به این رژیم فاشیستی اسلامی باج بدهند وهرآنچه که این رژیم ضحاک و رهبرجنیاتگرش برمردم ایران روا کردند ومی کنند برایشان اهمیتی نداشت وتنها تجارت و منافعشان مطرح بود حالا با صدورویروس کرونا که بی شک حکومت آخوندی سهم بسزائی درسرایتش به اروپا دارد داد وفغان ها سر میدهند ؤزیم آخوندی ورهبرش عمدا" درظهوروشیوع ویروس کرونا سکوت کردند که چنین فاجعی برتمامی مردم ایران ظاهرشود که بنای اخاذی کردن ازکشورهای خارجی ولغو تحریم ها سبب شوند این نوع اخاذی کردن ها دربین گدایان با نشان دادن کودکان بیمارشان و زخمی وعلیل بودنشان رونق دارد وگرنه کسی به آنها پولی نمی دهد

گزارش یا اعتراض به این نظر


نسل بیدار March 18, 2020 10:54 AM

متاسفانه خبری بد در مورد کرونا امروز تائید شد * به گفته انستیتو‌های بهداشتی در آمریکا از جمله مجله معروف پزشکی نیو انگلند، دانشگاه یو سی ال ا، دانشگاه پرینستون، و سازمان پیشگیری از بیماری‌ها در کشور آمریکا، دانشمندان آمریکائی اعلام کردند که چهکه‌ها و ذره‌های ویروس کرونا میتوانند تا ساعت‌ها در هوا بصورت معلق باقی بمانند و وارد بدن افراد سالم شوند *

در ضمن همین انستیتو‌های معتبر تائید کردند که ویروس کرونا می تواند بر روی اشیا از جمله کارتن‌های مقوایی تا روز‌ها دوام بیاورند و دیگران را آلوده کنند * در نتیجه در حکومتی که هیچ راهی برای مبارزه یا کنترل این ویروس ارائه نمی دهد و مردم را به حال خود رها کرده، شانس اینکه صد‌ها هزار ایرانی در ایران به این ویروس مبتلا شوند بسیار زیاد بنظر می رسد * تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل *

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  32132 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.