آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

سه شنبه، 9 دی ماه 1399 = 29-12 2020

کیف پر از سکه و دلار مالک هفت تپه برای مسئولان

یک نماینده تهران در مجلس ولایت امروز در جریان جنگ گرگهای حکومتی گفت: مالک هفت تپه به عنوان یک ابر متهم ارزی هفت تپه را می خرد و با انجام یک سری از کارها در امنیت استان و معیشت کارگران اخلال ایجاد می کند و در ادامه، باعث سوءاستفاده رسانه های خارجی می شود.

احمد نادری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در جریان سوال خود از فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در رابطه با مشکلات پیرامون خصوصی سازی در کشور و نحوه واگذاری شرکت کشت و نیشکر هفت تپه، توضیح داد: اما هفت تپه چیست که به پاشنه آشیل نظام تبدیل شده است، ماجرا از این قرار است که یک متهم ارزی حدود یک و نیم میلیارد دلار ارز می گیرد که به خارج برده و برای مردم کالای اساسی تهیه کند اما پول را در این اتاق می گیرد و در اتاق دیگر به ریال تبدیل کرده و بدون آنکه حتی یک ریال یا یک دلار آن را به خارج بفرستد و یا خرج کند این پول را در کشور می چرخاند که محلی برای فساد و کارهای غیرقانونی می شود.

وی تصریح کرد: این متهم فساد مالی تقریبا هیچ حقوقی را در این چند سال به کارگران پرداخت نکرده همچنین علاوه بر کاهش اشتغال با حمایت استاندار خوزستان، کارگران را تهدید می کند این در حالی است که استاندار خوزستان تمام قد پشت این مفسدان مالی ایستاده و مسئله را در استان امنیتی کرده اند و از این ابر متهم مالی دفاع می کنند البته رابطه مالی همسر استاندار خوزستان با این ابر متهم در دادسرا رسیدگی شده است و پرونده هنوز مفتوح است.

نادری تصریح کرد: هفت باند در پرونده این فرد متهم هستند و به طریق اولا بانک مرکزی؛ کیف پر از سکه ای که به مدیرکل بانک مرکزی داد در دادگاه اثبات شده است. از این یک و نیم میلیارد دلار در کوران ارزی و بحران سکه، 12هزار سکه خریداری کرده است که به معنای اختلال در نظام بانکی کشور است لذا آقای دژپسند این را جواب بدهید، مسئولانی که از یک ابرمتهم به فساد دفاع می کنید، از آه زن و بچه کارگران بترسید.

فیلم زیر: پشت پرده ماجرای کلاهبرداری ۱/۵ میلیاردی اسدبیگی مدیر عامل هفت تپه و رشوه به دولتمردان

امید اسدبیگی متهم ردیف اول پرونده تخلفات ارزی نیشکر هفت تپه ، فاش کرد که ۲۰۰هزار دلار به همسر استاندار خوزستان داده است.

امید اسدبیگی فاش کرد که هزینه سفر استاندار و خانواده وی (چندین خانواده و وابستگان) را خودش پرداخت کرده است. این هزینه شامل؛ بلیط‌ها و تور ۲۵ هزار دلاری است و همچنین مبلغ ۲۰۰ هزار دلار که به همسر استاندار خوزستان داده است.

نماینده دادستان این پرونده اعلام کرد که امید اسدبیگی متهم ردیف اول این پرونده است که در کیفرخواست او، اتهام «سردستگی سازمان یافته اخلال در نظام ارزی و پولی کشور از طریق قاچاق عمده ارز و معاملات غیرمجاز ارز‌های دولتی» عنوان شده است.

اسدبیگی اعتقاد دارد «هر کسی را در هر مقامی می‌توان خرید!» و البته توسط دادگاه متهم به آلوده کردن مسئولین شده است!


غارتگر واقعی هفت تپه کیست؟

منصور امان : افشای جُزییاتی از پرونده فساد مالی آقای اُمید اسد بیگی، مالک کارخانه نیشکر هفت تپه، و همدستان وی، به کُمک همه آنهایی آمده است که لشکرکشی حاکمیت علیه کارگران هفت تپه و دستگیری و شکنجه نمایندگان آنها را یک رویارویی ساده صنفی می بینند.

در پرونده این رانت خوار حُکومتی اختلاس مبلغ افسانه ای یک میلیارد و پانصد میلیون دُلار به چشم می خورد؛ پولی که زیر پوشش خرید ماشین آلات برای کارخانه دریافت کرده، در همان حال که از پرداخت دستمُزد کارگران به بهانه های گوناگون شانه خالی می کرده است.

استعداد تبهکاری آقای اسد بیگی را نمی توان کوچک شمُرد، با این حال ناگُفته پیداست که دریافت و سپس ناپدید سازی این رقم هنگفت، حاصل زنجیره ای از کار شبکه ای و سازمانیافته است که در بالاترین سطح اداری – سیاسی و قضایی – امنیتی اینگونه درخشان! توانسته به بار بنشیند.

زیر "خیمه نظام"، تقسیم ثروت و رانت از هر نوع، یک اقدام سیاسی است که در مراکز تصمیم گیری طرح و تصویب می شود، سیستمهای مالی، بانکی، گُمرُکی، مالیاتی و غیره آن را عملی می کنند و اُرگانهای قهر دولتی (قُوه قضاییه، نظامی، امنیتی و انتظامی) از آن پاسداری می کنند. این اجزای یکپارچه توسُط رشته نامرئی منافع مُشترک به یکدیگر پیوند خورده اند؛ یک نیروی مُحرکه که آنها را در قالب یک کُلیت و یا به عبارتی یک طبقه، مُتشکل و همدست می کند و اجازه می دهد به گونه هماهنگ شده عمل کرده و سهم ببرند. برای مثال:

۱- دولت شرکت هفت تپه را به اسم خُصوصی سازی نزدیک به رایگان به آقای اسد بیگی واگذار می کند

۲- شُعبه اقتصادی آن (وزارت صمت، بانک مرکزی و سیستم بانکی) با همین توجیه، به وی ارز رانتی و وامهای کلان می دهد

۳- اُرگانهای قهر از وی در برابر اعتراضات رُسواگرانه کارگران به اسقاط کارخانه و دریافت نکردن مُزد حفاظت می کنند. مجموعه ای ترکیب شده از دستگاه قضایی (دادگاه انقلاب شوش، دادستان مرکز)، وزارت اطلاعات، نیروهای ضد شورش و سپاه پاسداران در برابر کارگران صف آرایی می کند.

۴- نماینده دولت (اُستاندار خوزستان) گردش اُمور، از سرکوب تا از زیر ضرب خارج کردن اسد بیگی را هماهنگ می کند

اینها شناسه های تصمیم و اقدام یکپارچه یک طبقه اجتماعی مُشخص است که تمام قُوای خود را برای کسب سود و رُشد ثروت و قُدرت به کار انداخته، از موقعیت انحصاری اش در قُدرت سوواستفاده می کند و علیه زیان دیدگان و غارت شدگان مُعترض به جنگ برمی خیزد.

کارکرد طبقاتی فساد آقای اسد بیگی را در دادگاه او نیز می توان مُشاهده کرد: هیچیک از تصمیم گیرندگان به پرداخت ارز و وام، هیچکُدام از عوامل اجرایی در بانک مرکزی و بانکها، کسی از میان دستگاه قضایی و نظارتی و هیچیک از آمران و عاملان حفاظت از او در صف مُتهمان دیده نمی شود. حتی آقای شریعتی، اُستاندار خوزستان، که نام وی و همسرش به دلیل دریافت دستکم ۲۰۰ هزار دُلار دستخوش در پرونده آمده است، غایب است.

سیستم همانگونه که با چنگ و دندان از منافعی که در پروسه غارت هفت تپه و غارت به اسم آن به دست آورده بود به دفاع برخاست، به همان شیوه و همان ابزارها از خویش پاسداری می کند. افراد می توانند بروند، سیستم اما باید بماند. این اصل ثابت، به پرُسش دولتی یا خُصوصی بودن مالکیت کارخانه نیشکر هفت تپه نیز پاسُخ می دهد. تحت مُناسبات موجود، این دو مُدل دو چهره از یک موجودیت واحد باقی می مانند، یکی در خدمت دیگری و برعکس!
www.youtube.com/watch?v=5WjxGv1Hn_g

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADنسل بیدار March 27, 2020 06:29 PM

حکومتی که افشا کنندگان اخبار کرونا را سرکوب می کند، حکومتی نیست که با برداشتن تحریم‌ها به مردم خودش برسد و به آنها کمک کند * بلکه برداشتن تحریم‌ها قدرت بیشتر به رژیم خواهد داد در سرکوب بیشتر ملت و ادامه نسل کشی در ایران با سرعت بیشتر * چین و روس نگران مردم ایران نیستند بلکه نگران رفتن آخوند‌ها هستند * آمریکا نه تنها نباید تحریم‌ها را بردارد بلکه باید شدت بیشتری به تحریم‌ها دهد *

گزارش یا اعتراض به این نظر


ناشناس March 27, 2020 06:39 PM

درود بي پايان به دولت وسياست و دنال ترامپ بخاطر اين تصميمش

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 27, 2020 06:46 PM

دانشمدنان ومحققان با شدت تمام وبی وقفه درصدد یافتن دارو ودرمانی برعلیه ویروس کرونا هستند البته انکارکه به مغزشان هم خطورنمی کند که حکومت اخوندی و شرکاء درمان وداروی برضد ویروس کرونا راپیداکرده اند واین دارو با حل کردن اسکناس دلار وآنهم به مقادیر هیولائی چند صد میلیاردی درآب گلاب علی خامنه ای و اقشارآخوندی وطلاب و زمینه انهم حرم های قم و مشهد امکان پذیرمی باشد ومورد ازکشفیات سپاه پاسداران والشعبی ها و شرکاء برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ساخت وسازماسک های صورت است که اسکناس دلار بعنوان فیلتردرآنها قرار است استفاده شود به این دلیل است که آخوندها نیازی به داروی خارجی ندارند و حتی گروه خدماتی دکترهای بدون مرز را ازایران اخراج کردند وتنها دلاررا لازم دارند درحقیقت محض خوشکاندن ؤزیم آخوندی ورهبرضدایرانی اش با ادامه تحریم ها میسرخواهد بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


مانی المان March 27, 2020 08:03 PM

دقیقا, هر وجهی و تهت هر نامی و به هر فرمی به اسم ایران یا مردم ایران ازاد شود,یک ریالش دست مردم بلا زده ایران نخواهد رسید, تا سرداران فربه و اخوندهای مفتخور بالای سر چشمه زلال اب ( بقول شیخ بنفش ) چمبره زده اند نمیگذارند حتی ته لیوانی اب گِل الود به مردم برسد مییاردها دلار بعد از برجام ازاد شد! کجا رفت? جناب ترامپ و اقای پمپیو و اقای منوچین تحت تاثیر حرف زور یا عاطفی قرار نگیرید! و همچنان گلوگاه اقتصادی این نظام منحوس را تا خفقان کامل بفشارید!مردم ایران بیی نهایت ممنون خواهند شد که دارایی های مردم ایران در فردای ازادی کشور و مردم در جایی امن به امانت بماند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Rastgoo March 27, 2020 08:25 PM

اسمال در نیویوک March 28, 2020 09:31 AM

رژیم ایران دروغ میگه تا کنون هرچه پول گرفته خرج شیخ نصراله و فلسطینها و بشار اسد قاتل و حوثی های وحشی یمن و موشک و اتم شده یک پنی هم برای مردم خرج نکرده و نمیکند

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان March 28, 2020 09:35 AM

دولت آمریک همچنین باید اقامت و ویزای فرزندان سران و وابستگان به رژیم را لغو و دفاتر آنها را تعطیل کند. حساب بانکی آنها را ضبط و آنها را از آمریکا بیرون کند این است روش مبارزه با رژیم فاشیستی ملاها

گزارش یا اعتراض به این نظر


سلامی March 31, 2020 01:42 AM

تلاش و تقلا‌ و‌ التماس سردمداران حکومت آخوندی برای برداشتن تحریمها به بهانه کرونا دو دلیل عمده و اساسی دارد اول از همه می‌خواهند پول های کلان دزدی برجام را که میلیاردها دلار از آن بین اعضای مذاکره کننده برجام مثل گوشت قربانی تقسیم شده است و مابقی به حساب شخصی ۲۵۰۰ نفر از آقازاده ها و مأموران مخفی و جیره خواران و مزدوران این رژیم پلید آخوندی در آمریکا ریخته شده است و توسط دولت ترامپ مسدود شده است آزاد کنند تا بتوانند آن پولها را به خارج از آمریکا منتقل کنند دوم اینکه هزینه بسیار سنگین و هنگفتی باید هر ماه در سوریه لبنان عراق و یمن برای بقای حکومت هزینه کنند که به علت خالی شدن خزانه در اثر بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا به مرحله خطرناک و فاجعه باری نزدیک میشود

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو April 4, 2020 08:53 PM

اگرسهم خامنه ای وبیت رهبری دراین سی سال گذشته را هرروزه 30میلیون دلار ازفروش نفت وگازو منابع صادراتی ایران درنظر بگیریم ارقام نجومی وهیولاآوری میشود - ۳۰سال و هرسال ۳۶۵روز را در۳۰میلیون دلارضرب کنید نتیجه ۳۲۵میلیارد دلارخواهد بود که به جمع آن ۱۵۰میلیاردلاراوباما را هم اضافه کنید بهمین دلیل است که سپاه وبسیج ومزدوران عراقی و سوریه ای ولبنانی و فلسطینی و همچنین روس ها وچینی ها و اتحادیه اروپا چنین وچنان برای علی خامنه ای می کنند این گدای تک تومانی تازی صاحب صدها میلیارددلاراست و آنهم به غیرازمیلیاردها دلارثروت چپاول کرده اقشاراخوندها و فک وفامیل هایشان و احمدی نژادها - انکارجماعت تازی اشغالگرایران تصورده ها سال دیگرحکومت برایران دارند میلیاردها دلار درصنایع اروپا وچین وروسیه سرمایه گذاری کرده اند وحالا ویروس را مبنی اخاذی کردن قراردادن

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم May 20, 2020 09:57 AM

بابا عقل برای انسان نجات بخش همه ذلتها و بدبختیهاست ، آخر در قرن حاضر شلاق زدن دست بریدن و آزاد گذاشتن دزدان واقعی فقط از یک حکومت عقب مانده ذهنی قابل اجراست چرا ملت هنوز این حکومت را دارند کمی درایت تفکر درست می خواهد اسلام دین پوسیده ایست فقط محترم است برای کسی که معتقد باشد نباید اسلام حکومتی شود نتیجه را هم داریم می بینیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


ب.د.د. May 21, 2020 07:26 AM

بزودی به اینها از بالا دستور خواهد آمد که آقایان مجلس کروات بزنند تا الکی آدم بشند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ب.د.د. May 21, 2020 11:23 AM

اینهمه دزد و مفت خور آمده به عشق ... آمده!

گزارش یا اعتراض به این نظر


همبستگی May 22, 2020 06:59 AM

باسپاس
سایت پر تلاش ایران پرس نیوز
برای رهایی کشور دراسارتمان بدست یک رژیمی که نفس های آخرش را میزند
باری قصد اعتراض به همسویی بیشتر باهم و رساندن تعنفر و انزجار از این رژیم بدنیا که کوچکتر حقوق انسانی را بابیشرمی تمام کشتار تجاوز شکنجه دراین چهل سال میکنند آن وقت من شما در لفظ کلام وادبیات تکرم مانده و انرژی تلف میکنیم باید با تمام قوا کمکهای هر کس یا کشور حامی در برداختن این رژیم سفاک مدد جویم لذا
باید این انزجار خودرا با لفظی وابزاری بگوش دنیا رساند تا چهره این
مفسادن خون خار روشنتر و معلوم گردد

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور May 22, 2020 10:42 AM

داستان جمهوری اسلام در ایران همان حکایت کرمهاییست که در هفته های اول، جسد موجود را در قبر خورده، تجزیه کرده و بخاک تبدیل میکنند
این کرم ها و باکتری ها از همان پیکر و محیط اطراف جسد هستند و بسرعت افزایش پیدا میکنند
در انتها فقط استخوانها در قبر باقی میمانند و کرم ها بناچار بخوردن همدیگر مشغول می گردند تا فقط یک کرم باقی و آنهم از گرسنگی میمیرد
داستان فرقه ایکه با قمه و قتل و غارت روی کار آمده و کتاب، احادیث و تاریخ آن حکایت از جنایت و تغذیه از همنوعان خود است، همواره مرا بفکر هفته اول قبر می اندازد

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 23, 2020 03:40 PM

اازغیرممکنات ومحتملات مطلق است که کسی بتواند در گستره حکومت فاسد ملا سالاری یک مدیر یا کارگزار سالم وپاکدست پیدا کند هرکسی هم این سخن را برزبان بیاورد باید زبانش را برید این سازه فاسد وغارتگر از همان روزی شروع بمکیدن خون ملت ایران و ثروتهای ملی کرد که خمینی در بهشت زهرا ودربدو ورود نحسش فریاد برآورد ( ایران غنیمت اسلام است) مفهوم غنیمت روشن است پس اسد بیگی و دیگر متهامان پرونده هفت تپه از رهروان مخلص بقول خودشان پیر جماران وسرکرده دزدان، و وارث تبهکار خمینی آ سید علی خامنه ای هستند نه تنها اینها، کلیه دزدان حکومتی که در زندان هستند یا هنوز دارند میچرند، ویا فرار کرده اند تماما پیروان اسلام ناب سیاسی محمدی خمینی هستند این فرقه واین فرهنگ را باید نابود کرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  44232 بازدید |


© copyright 2004 - 2021 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.